Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap töltött csirkecombot...

Holnap töltött csirkecombot szeretnék csinálni. Van fincsi töltelék receptetek?

Figyelt kérdés
A hagyományos is érdekel,illetve a májas is.Melyik finomabb szerintetek?
2009. nov. 17. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
én ugy csinálztam péntekn,hogy,beáztattam a kenyeret vagy zsemlét,majd jool kinyomkodtam,ebbe tettm 3 tojást,sót borsot,meg darálthust,de ugy ,hogy azt elötte kikevertem,hagymával,foghagymával.ezeket összegyurtam,és betöltöttem a pipibe,ja és tettem még bele gy kevés szalonnát,mg nagyon aprora vágott kolbászt is.nagyon jó lett,a vendégek,el is kérték a maradékot.
2009. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A csirketöltelékhez nem kell darált hús! A tejben áztatott zsemlét jól kifacsarod, teszel bele egy tojást, sót, őrölt borsot, zsiron megfonnyasztott vöröshagymát, elkapart csirkemájat. Én szoktam tenni bele egy kis apróra vágott gombát, vagy gombaport és nagyon apróra vágott petrezselymet is. Ezzel megtöltöm a combjait, a szárnyait és az egész hasüregét. Összevarrom. Csak akkor vágd fel, ha már kissé kihült.
2009. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéshez: a második válaszoló hús nélküli töltelékét még "fel lehet javitani" - nem mintha igy nem lenne jó izü . kisebb kockákra vágott fött tojással, nagyon finommá teszi a tölteléket!
2009. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
46%
Az én kedvencem: Vöröshagymán és fokhagymán megpirítasz egy kis füstölt szalonnát, sózod, borsozod. Teszel hozzá kis kockákra vágott gombát, csirkemájat, és aprítasz rá petrezselymet.Isteni!:D
2009. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!