Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Savanyú krumpli leveshez...

Savanyú krumpli leveshez milyen fő ételt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hát igen nem vagyok jártas a konyhában, most kezdem belevetni magam a konyhai életbe!Párom savanyú krumpli levest kért, de nem tudom milyen fő étel illene hozzá. Olyan kéne ami laktató,nem krumplis és nem tejfölös, mert ugye a leves olyan!

#főétel #savanyú krumplileves
2013. nov. 17. 22:32
 1/4 anonim válasza:
Szerintem csinálj valami rizses dolgot, azt nem nagyon lehet elrontani, ha üresnek tartod, rakj bele valamilyen zöldséget (kukorica, zöldborsó, én mindig rakok bele valamit) Hozzá egy rántott hús? az se nagy ördöngőség. Ez a legegyszerűbb kaja amit ajánlani tudok, és szerintem kicsi a lehetősége, hogy elrontod, max ha a rizst nem főzöd meg eléggé. Adsz hozzá valamilyen savanyúságot, és ez így egy jó menü. Nem tudom mennyire akartál bonyolult dolgot, de ez nem az.
2013. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rizseshús, tarhonyáshús, lecsósszelet rizzsel, gombapörkölt vagy csirkepörkölt tésztával.

Valamilyen főzelék sült oldalassal, fasírttal, sültkolbásszal, esetleg tükörtojással.

2013. nov. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg resztelt májat, rántott májat párolt rizzsel,

Sült csirke

2013. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En edesben gondolkodnek. Rizsfelfujt, makos guba, darafelfujt, aranygaluska, turos rakott palacsinta vaniliapudinggal leontve, vargabeles, csaszarmorzsa, turofank barackizzel, almafank reszelt almabol fahejjal. Ezek egyszeruek es laktatoak,bar a krumplis leves is az.
2013. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!