Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejfölös pörköltbe nagyon sok...

Tejfölös pörköltbe nagyon sok sűrített paradicsomot tettem, savanyú lett és túl paradicsomos, menthető még?

Figyelt kérdés
Egy pici paradicsomot szerettem volna tenni bele, de belezuttyant az üvegből. A sírógörcs kerülget. Tettem bele vizet és azzal rottyantom most, hátha kicsit jobb lesz... Valami tipp, hogy ne legyen ilyen savanyú és paradicsomos? :(((
2013. dec. 29. 20:04
 1/3 doboszoli ***** válasza:

Sajnos nem.

Legközelebb sikerül.

2013. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem dobtad ki, süss egy tepsi pizzatésztát, arra feltétnek kimondottan finom lesz.Nem éppen olaszos, de a DP-nek is van magyaros, bugaci májas pizzája, ami nagyon finom.Ha szeretitek az erőset, még karikázhatsz rá hegyes erős paprikát is.
2013. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül elfogyott... Igazából ha belegondolok, még finom is volt, a családnak is ízlett, csak eleinte azért volt fura, mert pörköltnek készült :D
2014. jan. 2. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!