Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jamie oliver takarékos Kajái...

Jamie oliver takarékos Kajái receptek. Valaki nézi?

Figyelt kérdés

Indult egy sorozat a tv paprikán. Nos a fő gondom, hogy van benne egy recept. Egy sült csülkös egytál, sárgarépával és krumplival főzi egyben a sütőben.

A baj, hogy nem tudom a pontos receptet. Nagyon jól hangzik meg akarom csinálni a családnak. De mindig lemaradok róla:(

És nincs kiírva mikor fogják adni megint...


Valaki nem tudja ezt a receptet, hiába keresem sehol se találom... még videót se erről...:(



#Jamie Oliver #recept #csülök #takarékos kaják
2014. jan. 14. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tv paprika honlapján se?
2014. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


A sorozatban is említenek egy angol nyelvű honlapot, ahol a recepteket megtalálod.

Ha jól emlékszem ez az : www.savewithjamie.com

2014. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Veetee válasza:

Úgy tűnik, nem csak nekem mozgatta meg a fantáziámat a recept. :)


http://www.youtube.com/watch?v=yqQKjo2XU8s


A videó angol nyelvű, ha az nem menne, itt a recept nagyvonalakban:


Két füstölt csülök, kb 80 dkg/db. Éjszakára beáztatni, bele a fazékba, négy babérlevél, egy csokor kakukkfű. Bele még yyolc répa, három fej vöröshagyma, egy kiló krumpli a videón szereplő méretre és módon feldarabolva. Felönteni vízzel, hogy ellepje, csak borssal fűszerezni. 20 percig forralni (főzni?, ezt nem értettem pontosan, de feltételezem, mert habnak kell képződni), közben lehabozni. 20 perc után nedves sütőpapírral letakarni, majd be a 170 fokos sütőbe 2,5 - 3 órára.

Ez hat főre elegendő, kevesebbre a hozzávalókat arányosan csökkenteni.


Sok sikert hozzá, mi is a hétvégén tervezzük kipróbálni.

2014. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!