Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valakinek van bevalt RAFAELO...

Valakinek van bevalt RAFAELO recepje? Megosztanatok velem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 15:45
 1/6 anonim válasza:
11%

Rafa+ello


Ezek persze az alapanyagok. A pontos készítés menetéről sajnos nincsenek információim.

2010. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van, de max este tudom megkérdezni az őseim (mondván ők ismerik), de inkább holnap. Hamis rafaello


De most nem tudom, hogy ebből csinálják, vagy máshogyan, mindegy, nagyon finom, amit csinálnak :)


[link]

2010. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem tepsis rafaelo receptem van, ha érdekel leírhatom, nagyon finom. Bár ugye az igazi rafaelóhoz nem sok köze van. :D

Ez egy kókuszos tészta alap, rajta tojásos-vaníliapudingos krém, megszórva kókuszreszelékkel. Nagyon finom.

2010. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!nekem is tepsis rafaello receptem van és isteni finom!!!

elkészíteni sem nehéz!!


RECEPT:


Hozzávalók:


tésztához:

-6 tojásfehérje,

-25dkg cukor,

-10dkg liszt,

-1/2 csomag sütőpor,

-15dkg kókuszreszelék,



Krém:

-6 tojássárgája,

-10 dkg cukor,

-1 csomag vaníliás puding

-4dl tej

-20dkg ráma

-10dkg porcukor


elkészítés:

A 6 tojásfehérjét a 25 dkg cukorral kemény habbá verjük,belekeverjük a lisztet,sütőport és a kókuszreszeléket és sütőpapírral bélelt tepsibe beleöntjük ,szépen elsimítjuk és 2-es fokon készre sütjük,kb 20-25 perc alatt!


a krém: a 6 tojássárgáját,a vaníliás pudingot,10 dkg cukrot a 4 dl tejjel felfőzzük,ha ki hűlt,a porcukorral elkevert rámát belekeverjük, rá kenjük a tészta tetejére és egy kis kókuszreszelékkel megszórjuk!!


JÓ ÉTVÁGYAT!!


remélem tetszik a recept:)

2010. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hu koszi....kiprobalom...kedves 3. leirad a recepted?
2010. febr. 6. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ugyanaz a recept, mint amit az utánam író írt. :)Tényleg nagyon fincsi, érdemes megcsinálni.
2010. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!