Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olcsó, finom és hamar...

Van olcsó, finom és hamar elkészíthető recept?

Figyelt kérdés

Régóta keresek olyan recepteket, amelyek olcsók, kevés hozzávalót igényelnek és finomak. Tudtok ilyet ajánlani nekem? Bármilyen lehet, vegetáriánus, húsos (akármilyen hússal: hal, bárány, kecske, marha, liba, belsőség, stb...)

Köszönöm előre is! :)


2010. ápr. 1. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálam ma grízes tészta lesz, ez elég olcsó.
2010. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez jó:)

De már sajna unjuk a sok krumplis, káposztás, lekváros, túrós és grízes tésztát:)

De azért nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

Jó főzőcskézést! :D

2010. ápr. 1. 11:08
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Leveseket szeretitek?Borsó,zöldséges bab, paradicsom, tojás, gomba.

Pörköltek csirkeszárnyból, far-hátból.

2010. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen! :) Szeretjük a leveseket 'hál Istennek! :)

Mindenevők vagyunk, úgyhogy minden érdekel.:)

2010. ápr. 1. 11:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Zöldborsópörkölt sültvirslivel,dödölle piritott hagymával vagy sajtos tejfölösen,pörköklt alapba forgatott nokedli reszelt sajttal megsütve,rakottkel,lebbencs krumplival sültszalonnával,lencsefőzelék sültvirslivel,sólet,tejfölös gombamártás makarónival,sült apróhús főtt rizzsel és párolt zöldséggel megkeverve,paradicsomos húsgombóc,pörkölt sültkrumplival.ZS
2010. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szia Zs!


A pörköltszaftba forgatott nokedli nagyon találó!

Soha eszembe sem jutott volna! :)

Ki is fogom próbálni! :)

Köszönöm az ötleteket! :)

2010. ápr. 1. 12:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Többször készítettem tényleg finom,illik hozzá a zöldsaláta meg a paradicsom saláta is.ZS
2010. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt ismered?

[link]


Amúgy nekem erről a főzelékfélék ugranak még be (tökfőzelék,spenót, sóska, finomfőzelék, srépafőzelék stb...), és a krumplis ételek (dödölle, prósza vagy tócsni, krumplistészta, krumplilángos, nudli, gombóc stb..), ja meg a mákosguba. :)


Üdv!

2010. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én a tojásosnokedlit mindig hagymán párolt gombával keverem össze. nagyon finom salátával.
2010. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

még:tokányfélék, borsos, majorannás, fokhagymás, zöldborsós kifőtt tésztával igazán nem drága és laktataó

üdv.

2010. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!