Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Üveg jénaiban tudnátok ajánlan...

Üveg jénaiban tudnátok ajánlani valami könnyű süti receptet?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk, és bevallom, tepsink még nincs. Viszont holnap meglepném a párom valami finomsággal, és muffint már annyit sütöttem, hogy unjuk, sütés nélküli sütiket is elgészer készítettem már.

Így gondoltam megkérdemm van-e mód, hogy a jénaiban készítsek valami finomságot :)


2016. aug. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tiramisu?:)
2016. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Téényleg :)

Eszembe nem jutott volna, köszönöm!

2016. aug. 9. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Clafoutis. Keress rá receptekre a neten /pl. Nosalty/!
2016. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nutellás pohárkrém :)


Nutella, mascarpone, tejszín kell hozzá meg kávéba áztatott babapiskóta.

A mascarpone-t összekevered a nutellával, a tejszínt felvered és egy kicsit öntesz a mascarpone-nutella krémbe, hogy lazább legyen. A babapiskótát belemártogatod a kávéba, aztán sorban a piskóta, rá a krém, piskóta, krém és végül a tetejére a maradék tejszínhab. Ezt lehet pohárban is, de én így jobban szeretem. Mi nagyon szeretjük, nem a legolcsóbb süti, de nagggyon finom. :)

2016. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat! :)
2016. aug. 11. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!