Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a Perfect Home, vagy Pataki agyagtálakkal?

Figyelt kérdés
Ezek az eredet Römertopf árának töredékébe kerülnek, ekkora volna a minőségi különbség is?

#Römertopf
2016. szept. 29. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit vársz egy agyagtáltól, ami a minőséget jelzi?:-)

Nekem van mázas és mázatlan Pataki-tálam is, utóbbit jobban szeretem. Pontosan azt hozza, amit várok: megfelelő beáztatás után tökéletesen puhára sül/párolódik benne a hús és a zöldség is, nem kell aláöntögetni különösebben folyadékot, zsiradékot, nem szárad ki a cucc. Mozart-zongoraversenyt speciel nem játszik le használat közben, ez igaz.

2016. szept. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kosz a választ.Azt várom a nem Römertől is, hogy hasonló szinten teljesítsen. Tehát ne essen szét, legyen benne finom az étel.
2016. szept. 30. 17:16
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, és nincsenek olyan igényeim, mint Mozart zongoraverseny, Bőven elég ha az étel elkészültekor eljátssza Bergendyéktől, hogy "Hadd főzzek ma magamnak"
2016. szept. 30. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, jó...:-) Kicsit megütött a kérdésed, felénk (Őrség) jóval a Römertopf előtt divat volt már cserépfazekat, agyag sütőtálat, párolóedényt használni.
2016. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudod, mi itt Pesten kissé mindig le vagyunk maradva.Egyébként időnként járok az Őrségben, vettünk is egy nyeles, mázas főzőfazekat és azzal meg vagyunk elégedve.De Rőmer-szerű tálat nem láttam arrafelé
2016. szept. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!