Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ugye Ti sem így készítitek a...

Ugye Ti sem így készítitek a gulyást?!

2010. máj. 22. 22:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
isten ments!
2010. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
ó van még pár autentikus recept fent :D bár nem értem miért nem fogják fel, hogy a gulyás az egy leves :D ...bár még pörköltet se tudnak csinálni
2010. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
Épp ma azt főztem, és határozottan állítom, hogy nem :) !
2010. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem volt türelmem végignézni a szerencsétlenkedését. Nekem soha nem jutna eszembe csipesszel egyenként tenni a húst a serpenyőbe,és azzal kevergetni. Az pedig különösen tetszett,hogy a zacskóban gyömöszölgette a húst. Vajon az mi célt szolgálhatott?

Ebből minden más készülhetett,de gulyás nem!

Az osztrákok és a németek is főznek magyarnak keresztelt gulyást,de az sincs még köszönőviszonyban sem a mienkével. Szívem szerint kötelezném a viedeó készítőjét,hogy hagyja el a címből a magyar nevet!

2010. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Jólvan ez, hívják aminek akarják, én ígyis megenném.

A nálunk kapható török/kínai/bármilyen kaja sincs köszönőviszonyban sem a hazai változatával. Éppen ezért külföldön az ottani megszokások/ízlések szerint főzik a mi hazainkat is. Még ha az étel neve egyezik is.

2010. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig eszembe jut, ha főzőműsörban "igazi" nemzeti ételt főznek, hogy az adott országban élők vajon nem kapnának-e sikítófrászt, vagy röhögő görcsöt, ha meglátnák :)


Különben ez a videó is elég mókás http://www.youtube.com/watch?v=LjyFFoed_ZY&feature=related

2010. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"nem értem miért nem fogják fel, hogy a gulyás az egy leves "


Olyan értelemben nem leves mint egy zöldbableves pld. Mivel túl sok hús és krumpli van benne ahhoz hogy ne egytálétel legyen.

2010. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

Én végignéztem. Egyszerre röhögtem és szörnyülködtem.

Nem tudom, mi lehetett az a dobozos lötty, amit a vége felé öntött bele. Meg nem kóstolnám...

Az orsótészta külön csúcs.

2010. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
szurkemarha meat :D :D
2010. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!