Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcso etelek receptjet meg...

Olcso etelek receptjet meg tudnatok velem osztani? (nagyon olcso etelek erdekelnenek)

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 16:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Még valami eszembe jutott a Matutkához.


Idényben lehet bele pl tököt vagy cukkínit is reszelni, - esetleg egy hangyányi sajtot tenni a tésztába, és máris valami új, és szintén finom fog kisűlni. :)

2008. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
ez a vakondtúrás volt a legdurvább amit hallottam. szerintem is a főzelékek a legjobbak kedvencem a húsos káposzta/rizses hús :D csakhát ehez nemárt hus
2008. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%

Elég érdekes egy kinézetű étel..... de takarékos.

Maradék kenyér 2-3 napos felhasználására kiváló.

Egy két hagymát olajon megdinsztelek és teszek bele...(ami van) szalonna, sült-,főtthús maradék, uborka, paprika, paradicsom,gomba,..... stb ami van és amit szeretünk. kicsit pirítom, felverek annyi tojást Kb 5-6 de ez függ az adagtól,és beleöntöm a piruló cuccos közé. A kenyeret leszelem és miután a tojást beleöntöttem(serpenyő) egyből beleteszem a a kenyeret amikor a tojás elkezd dermedni..megfordítom a kenyérszeleteket és a másik oldalt is megsütöm. Kinézetre tanán nem de ízre nagyon jó és olcso én grillfűszert szórok rá de a bors és a vegetta is tökéletes.

2009. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen a blogon szoktam találni olcsó ételek receptjeit.

2009. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
2%
csóró vagy? XD
2009. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%
Te meg ekkora tahó b..meg?
2009. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

nem néztem végig az összes választ,de azért írok 1-2-t!

káposztás tészta,túrós tészta,krumpli leves,borsófőzelék,

paprikás krumpli,rakott krumpli.végül is szinte minden olcsó ami krumplis.

2009. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem tudom hány emberre gondoltatok főzni, de mi ketten vagyunk - ennek ellenére mindig nagyobb adagokat készítek. A maradékot lefagyasztom (nem mindent kifizetődő).


Kedvencem a lencse füstölt csülökkel. Fél kiló lencsét szoktam készíteni egy kisebb (kb 1-1.2 kg) csülökkel és ha van, akkor még megy bele pár sárgarépa.


Nagyon sok étkezésre elég, elég jól eláll és ha egy kondérral főzi meg az ember, elég olcsón kijön/étkezés.

2010. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!