Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A csirkemell filé szeleteket...

A csirkemell filé szeleteket mennyi ideig kell sütni (sütőben), hogy omlós legyen? Most csinálok először, és a receptek amiket találtam, időt nem írnak.17/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először kb.20 percre alufóliával fedd le,kis lángon süsd,hogy puhuljon,aztán süsd nagylángon még 15 percig.Ha sütés előtt kiklopfoltad,akkor szétmentek a rostok,hamarabb kész.Én sört szoktam alá önteni a tepsibe,isteni puha lesz,de a sört nem lehet érezni.
2010. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A csirkemell,főleg ha ki is klopfolod,akkor borzalmas száraz lesz. Akkor lesz valamennyire ehető,ha valamilyen szószba teszed. Nem értem,hogy miért divat mostanában a rendes húsok helyett a csirkemell? Nem is olcsó,és a csirke legértéktelenebb,legszárazabb húsa. A fogyókúrázók eszik,mert nem zsíros.
2010. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nincs benne csont, könnyű vele dolgozni

és szerintem nagyon finom :)

annyi h nem be kell vágni a sütőbe sütni, hanem kell rá valami...


a kérdésre:

én serpenyőben szoktam, úgy lehet látni :)

2010. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz száraz,ha jó pácban van . Minél tovább (akár 3 napig is),annál finomabb. És nem szabad túlsütni,ez talán még fontosabb.

Én azért szeretem a csirkemellett (is),mert elég natúr íze van ahhoz hogy rengetegféleképpen lehessen elkésziteni,szinte oylan füszert használsz hozzá amilyet szeretnél.

A disznó és marhahúsnak olyan jellegzetes az ize,hogy ha rosszúl füszerezed ehetetlen lesz.


Ettől függetlenül én mindenféle húst szotkam csinálni,csirkecomb,tarja,karaj,comb.. Minél változatosabban próbálom,mert azért nem jó állandóan csak disznót vagy csirkét enni.

2010. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!