Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha a hal nem hus, akkor mi?

Tade kérdése:

Ha a hal nem hus, akkor mi?

Figyelt kérdés
Mar sokak valaszaiban eszrevettem, hogy halat nem soroljak a husok koze. De akkor mar aruljatok el nekem, ha nem husnak nevezitek akkor minek?? Milye van? Van bore, pikkelye, szalkaja, gerince, de ha nem husa van akkor milye????
2009. jan. 24. 23:27
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
persze hús de más mint a többi állaté:)
2009. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

Többen említették hogy vallási okok miatt nem tekintik húsnak. Melyik vallásról van szó?


Mikor én vega lettem, alap volt hogy halat se. Persze hogy hús!

2009. márc. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A hal is hús,most lehet belekeverek egy kis vallást,csak sokan vannak akik böjt idején esznek halat,mert hogy az nem az,nah ezt elfelejteni gyorsan met a hal igenis husi.

Aki meg megeszi vega létére az csa félvega,vagyis én így tudom

(egy nemvega,vagy félvega fene tudja mi csajsziXD)

2009. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Korábban írta valaki: "...a hal nem hús a vegetáriánusok marhasága..."


Ez NEM a vegetáriánusok marhasága, hanem azoké, akiket gyötör a feltűnési viszketegség, ettől vezérelve vegetáriánusnak mondják magukat de egy percig sem bírják ki, hogy ne tapadjon vér a kezükhöz, így megeszik a halat, mert az "nem hús". Aztán hazamennek és fölfalnak egy fél disznót, amikor senki sem látja őket...


A hal igenis HÚS! Az a "vegetáriánus", aki halat eszik, még csak félig sem nevezhető vegetáriánusnak. Ő egy válogatós, föltűnősködő húsevő. (Pontosabban dögevő, mert nem áll neki vadászni, halászni, hanem a mások által megdöglesztett tetemen élősködik az esetek 99,99%-ában.) :p

2009. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Tegnap hallottam a rádióban,hogy a világ lakosainak egy negyede vegetáriánus.Nem gondoltam volna,hogy ilyen sok.Vagy inkább ilyen kevés.Kinek-kinek ízlése szerint.
2009. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 BeerHunter ***** válasza:
80%
Akkor pitypangot se ehetnek a vegák? Mer ugye ha megvágod fehér is meg folyik is :-)
2009. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
31%

Hús, de igazából olyan mint rovaroknál a pók - egy külön csoportok alkot

tehát van hús és van hal (de ettől függetlenül a hal hús, mivel egy állat húsa)

2010. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
hát ezt én sem értem. de a vegetáriánusok azért eszik mert könnyebb mint a hús és sokkal finomabb:D
2010. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
0%
A sajt is hús. Meg a bab.
2010. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
0%

OLvastam egy-két ember válaszát hogy a hal hús,a hal nem hús pontosan én sem tudom hogy mi.De vannak egyházak ahol pénteken nem szabad húst enni de viszon halat szabad szóval az biztos hogy a hal nem hús,estleg vmi hasonló

Többet én sem tok,bocs...

2010. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!