Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánoktól, egy esküvőn...

Vegánoktól, egy esküvőn vendégként mit szólnátok egy ilyen menűhöz? Más ötleteket is szívesen fogadok

Figyelt kérdés

Vendégváró: Káposztás hajdína palacsinta falatkák


Előétel: tavaszi tekercs málnaecetes dresszinggel(újhagymával, uborkával, avokádóval, kápia paprikával töltve)

Kókusztejes eperkrémleves

Dióval és gránátalmával töltött padlizsán

Köret az lehet sült burgonya, zöldségnyárs vagy jázminrizs


Éjfélkor gomba brassói


Köszi a válaszokat előre is



2016. dec. 3. 12:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Jogos, azt nem írtam, hogy ez a teljes menű vegetáriánus része. Csak mivel mi nem vagyunk vegánok, de még vegetáriánusok sem, azért kíváncsi voltam, hogy ti mit szólnátok egy ilyen menűhöz.
2016. dec. 3. 14:20
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Ó, hát akkor köretnek egy kis husi mellé ezek tökéletesek!
2016. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Vegánoknak biztos tetszene.

Én mint húsevő csak az eperkrém levest enném meg és köretet mert az tetszik.

2016. dec. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon jól hangzik, szívesen ennék ilyen ételeket. :)
2016. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Ingyér van, szóval vinném a széket a svédasztalhoz ;)
2016. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Magamból kiindulva a levest úgy hagynám ki ahogy van, rosszul vagyok a kókusztól. De egyébként érdekesnek hangzik.
2016. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mint húsevő megenném ezt a menüt is. Csak mert nem vagyok vegán nem csinálok úgy mintha hús nélkül elvonási tüneteim lennének, és nem is ez a büszkeség faktorom hogy húsevő vagyok, és az a poén nekem sem vicces hogy "egy kis hússal jó lesz", annyira unalmas és humortalan. Hahaha
2017. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok még vegetáriánius se, de ezt simán megenném. A padlizsánt különösen imádom.:-) Abban egyetértek, hogy lehetne egy sós/pikáns leves is, az eperkrémlevest simán megenném desszertnek.:-) Akár húsos leves helyett is adható egy zöldségleves, a főételek általában amúgy is mind valamilyen húsból készülnek.
2017. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!