Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek a munchról?

Mi a véleményetek a munchról?

Figyelt kérdés
A munch egy olyan lehetőség, ami ha jól értelmezem a "megmaradt" vagy el nem fogyasztott ételekből viszonylag többet adnak neked, ha egy bizonyos időre oda mész érte, és jóval olcsóbb is, mint akár 1 adag étel az étterembe. Például nem 1500 Ft egy pizza amit te választhatsz, hanem 900 Ft-ért kapsz valamilyen pizzát, de lehet többet is. Ezt csak azoknak írtam le akik esetleg nem tudják. Nektek mi a véleményetek erről, próbáltátok már? Én speciel debreceni vagyok, de más városokból is érdeklnének a vélemények, és tapasztalatok.

2021. jún. 4. 14:28
A kérdező szavazást indított:
Igen próbáltam már, és bejött.
Igen próbáltam már, de csalódás volt.
Most hallottam róla először.
Nem próbáltam még, de érdekesnek hangzik.
Nem próbáltam, de nem is vonz annyira.
56 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Svájcban élek, itt a "too good to go" vagy valami hasonló név alatt fut valami hasonló dolog. Rendelsz ilyen take away szerű dolgot egy adott étteremben zárás előttre, és meglepetés, hogy mit kapsz.

Nem próbáltam, valószínűleg nem is fogom. De én amúgy se vagyok úgy oda az előre megrendelős take awayért.

2021. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam még, viszont jó ötletnek tartom. Ha lesz lehetőségem akkor kipróbálom majd
2021. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve (lehet még most is, nem tudom) a Corvin Plázában az igényesebb kínai és a török étterem is csinálta ezt, -50% volt minden a nyitvatartás utolsó órájában.


Én kihasználtam, de szándékosan erre mentem rá. Mindig az jutott eszembe, hogy ez anyagilag tuti nem éri meg nekik a magyar társadalmat ismerve :D

2021. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még csak nem is hallottam erről a lehetőségről, de valamikor majd biztos, hogy ki szeretném próbálni. :D
2021. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na örülök ezeknek a véleményeknek. Igen engem is vonz a dolog, főleg azért, mert legalább kevesebb étel megy a kukába, cserébe én meg ehetek valamit finomat :) Próbálkozok majd ha az időm engedi, csak sajnos itt Debrecenen belül nem sok lehetőséget láttam még, de idővel alakul majd ez is.
2021. jún. 7. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én budapesti vagyok, még az eleje felé rendszeresen próbáltam, volt is, hogy jókat ettünk ketten 1 munchból, de aztán egyre több nem jött be. Nyilván ez hely függő is és nem is akarok lebeszélni senkit, de volt pl olyan, hogy mezei cukrászda panel aljában (már csak azért, hogy nem mentes vagy ilyesmi) hirdetett csomagot 2000 Ft helyett féláron és ezért az 1000 Ft-ért kaptam egy félbe tört tábla csokit folpackban (otthon megmértem 30g) és egy darab kekszet… Az utolsó az volt, hogy az egyik hely fél órával átvétel előtt törölte a rendelést ami persze oké, eladták teljes áron ez érthető de sose kaptam vissza a pénzt utána.

Azzal meg alapvetően már az elején se értettem egyet, hogy teljesen meglepetés amit adnak, az mivel jobb ha én dobom ki mert olyat kaptam amit egyáltalán nem ennék meg? Volt ahol megkérdezték mit kérek (többnyire pékségek) de volt kifőzde ahol már ott várt a pulton ki tudja mióta összekészítve miközben még volt két óra a zárásáig és tele a pult.

Szóval az ötlet jó, de lenne rajta mit csiszolni. Ráadásul az utóbbi időben amikor használtam már értékelések se látszódtak ios alatt, így végképp nem volt kedvem kísérletezni, ki tudja mit és milyet venni annyira nem is olcsón

2021. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Petra2255547 válasza:
81%
Én is próbáltam már. Szerintem fantasztikus ötlet és jó áron hozzá tudsz jutni nagyon finom ételekhez. Ajánlom azért hogy a véleményeket olvassátok el az adott helyről. Mindennel megvoltam eddig elégedve. Ha esetleg még kicsit tartasz tőle akkor érdemes valami kis pár száz forintos étellel kipróbálni
2022. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%

Sziasztok,


Ha bármi probléma volt, nyugodtan írjatok nekünk az info@munch.hu-ra. Próbáljuk a problémáinkat megoldani és mindenkinek segíteni:)

2023. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 (,,) (♥.O) (,,) válasza:
58%

Én egyszer próbáltam ki! Kaptam pár rodhadt, szottyadt és penészes zöldséget egy szivecskés köszönő levéllel mellékelve,

hogy örüljek, hogy ételt mentettem!


Örültem is,

megették a nyulak otthon, ne vesszen kárba!

2023. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!