Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Esküvői torta tudtok ötleteket...

Esküvői torta tudtok ötleteket adni, hogy budapesten legolcsóbban milyen szeletáron lehet kijönni? Mondjatok légyszi helyeket, ahol olcsó (és lehetőleg finom)!

Figyelt kérdés
Ellenvélemények is jöhetnek (pl. valahol olcsó, de vigyázz, nem finom, vagy vigyázz, csomó költséget felszámolnak a mittudoménmire pluszban).

2022. jan. 21. 18:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
500 szelet áron nem fogja neked egy cukrászda se megcsinalni. Nevetséges, sőt, sértő elképzelés ez az ár.
2022. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is sértő, de abszolut nem reális.Át sem gondolta, hogy folyamatosan mennek fel az alapanyag árak...és ott van a belefektetett munka is...Meg amiket leírtam.Amelyik cukrászda meg is csinálná(nem fogja) az sz@r alapanyaggal dolgozik stb...
2022. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
98%

Nem tom miért lettem lepontozva, ezeket mind meg lehet oldani szépen, és finoman.


Nyilván nem mindenkinek lesz megfelelő az összes megoldás, de azért megemlítettem hátha.


Olyan nem lesz, hogy 110 fő is legyen meg olcsó is.

Ha ez nem fér bele a büdzsébe, akkor én nem a minőségből, hanem a vendégek számából engednék.


Olyanokat akikkel évtizedek óta nem is találkoztál, lehet nem kell meghívni, különösen ilyen vírusos időkben.


Mert arra emlékezni fog mindenki, hogy szår volt a torta. Erre nincs mentség, ez smucig dolog, és ezt mindenki érzi.


Azt, hogy a 8.ad unokalakkcipő Mancika nénikéd akit 2004 óta nem látott senki, pont nem volt ott, azt meg lehet indokolni.


Én inkább megtisztelem a közelebbi rokonságot, mintsem hogy kiszúrjak mindenkivel.


Szóval ja, inkább legyen szerény mennyiség, de szép és finom a torta.


De a te napod, te tudod.

2022. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
500 ftert legfeljebb valami ócska margarinos förmedvényt kapsz. Nalunk a munkajelyi önkiszolgálós étteremben kerül ennyibd egy szelet süti..
2022. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
98%
Igaza van a 13nak, a létszamot kene csökkenteni...
2022. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
98%

Ez így nem lesz meg. A reális büdzsé felével dolgozol.


Ha nincs pénzetek 110 embert meghívni, akkor vagy a számokat kell megfelezni, vagy elhalasztani a dolgot.

Vagy vegyél fel hitelt.


🤷🏻‍♀️

2022. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Kedves 11! Nos, szerintem a Daubnerben pl. elég finom tortákat lehet kapni, és itt vannak szeletek 500 alatt, nem 1. [link]

Csak gondoltam hátha máshol is/ máshol olcsóbb.

2022. jan. 21. 20:48
 18/32 anonim ***** válasza:
98%

De te ipari mennyiséget akarsz, nem egy 8-10 szeletest.


Technikailag egy nagy tortát elkészíteni több meló.

Át kell sülnie, nem szabad lerogynia, és a krém se ülhet rajta úgy mint egy kicsin...



De pont ezért ajánlottam a muffinokat, mert az kevésbé nehezen összerakható. Emiatt olcsóbb.

2022. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
18-as válaszolónak igaza van.Még azt elfelejtettem, hogy a torták alaátámasztást ill. belül támasztást igényelnek.Ja, és azt elfelejtettem, hogy te/ti fogtok egy 3-4 emeletes tortát szállítani?Pláne ha esetleg nyáron lesz az esküvőtök...tudom, azt nem írtad, mikor lesz....
2022. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%

Pont a Daubnerben van portfolió, beletrafáltam :-) Nem lehet összehasonlítani,egy "futószalagon gyártott ugyanolyan full egyszerűen díszített, burkolás nélküli tortával egy egy dísztortát...(tök mindegy esküvőre v. házassági évfordulóra készül... Amúgy meg a Daubnernél kilós ár van megadva, tehát simán lehet hogy kijön egy torta kb.2 kg-ra,és akkor már simán nem 550 egy szelet...pl.Narancsos Trüffel 531Ft/szelet, de ez kb. ár...ha kg-ra sikerül a torta, akkor az már 662Ft/szelet és még nincs rajta semmi ....És az sem mindegy, milyen ízt raksz alulra, mertnem egyforma a krém állaga....az alsónak el kell bírnia a felső 2-3 emeletet....

Igyekeztünk többen segíteni, úgy érzem nem látod át, a problémát ár-érték arányban.Üljetek le mégegyszer a pároddal, és gondoljátok át a torta kérdést.Sok boldogságot nektek :-)

2022. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!