Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Esküvői torta tudtok ötleteket...

Esküvői torta tudtok ötleteket adni, hogy budapesten legolcsóbban milyen szeletáron lehet kijönni? Mondjatok légyszi helyeket, ahol olcsó (és lehetőleg finom)!

Figyelt kérdés
Ellenvélemények is jöhetnek (pl. valahol olcsó, de vigyázz, nem finom, vagy vigyázz, csomó költséget felszámolnak a mittudoménmire pluszban).

2022. jan. 21. 18:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézd...Daubner, esküvői torták....

[link]

2022. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
21. Hat igen... inkabb 1500ra jön ki egy szelet mint 500ra...
2022. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Itt tudsz számolni szeletszámokat, van állános torta is,burkolás nélkül.Az álványért valószínű kauciót kell fizetni.
2022. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Kedves 20!

Való igaz, erre a kilós ár dologra nem figyeltem fel.

Tortatálunk van, szóval szerencsére a tortáknak nem kell elbírnia a fölöttük lévőket.

Minket amúgy nem zavar, ha csak teljesen hagyományos torták vannak, semmi fehér burkolat, stb. Szóval az igazi kérdés talán nem is az, hogy hol lehet jó esküvői tortát kapni, hanem hogy hol érdemes tortát venni nem aranyáron.


Kedves Értetlenkedők!

Tudom, sok szempont létezik. Nekünk az a legfontosabbak közt van, hogy minden számunkra kedves, fontos emberrel együtt mulathassunk az este. Ehhez képest az, hogy a torta (amiből tapasztalataim szerint alig van, aki bír enni, mert mindenki megtelt már a vacsorával meg a sütikkel) milyen, számunkra elhanyagolható. Inkább csak a hagyomány miatt szeretnénk, hogy valamilyen torta azért legyen.


Köszönöm a megértést és minden konstruktív ötletet!

2022. jan. 21. 22:26
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
22-es válaszoló.Hát...igen, a burkoltnál mindenképp...de az álványos is már 660ft/szelet, mindenféle különösebb díszítés nélkül....
2022. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy a legjobb esküvői torták, amiket ettem, sosem a klasszikus, 30 emeletes, fodros-bodros izék voltak. Rendeltek 6-8db 12 szeletes tortát, aztán mindenki kért, amilyet akart. Sokkal egyszerűbb így megoldani például ételérzékenységeket, oda lehet figyelni a vegán vendégekre, estébé.
2022. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Linkelnék videót a félig mű tortáról is, mert tudom undin hangzik, de komolyan gondoltam, és én is simán bevállalnám.

[link]

[link]


De pont ezért ajánlottam a muffinokat, mert az kevésbé nehezen összerakható, és fimom is.

[link]

[link]


Ez meg a diy opció ha szeretsz főzni-sütni

[link]

[link]

2022. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked az állványos torta a bejövős, az nem is drága annyira, és ahogy nézem, lehet 3 különféle ízű torta is.Általában a vendégek számának a kb. 20 %-val szoktak számolni a szeletszámokat, pont amiatt, amit te is írtál, mert vacsi után van stb...Kivéve, ha szeretnétek csomagolni a vendégeknek, akkor mindenképp kell a 110szelet kb.

Keress olyan cukit, akinek van 4db tortára alkalmas állványuk, arra elvileg átmérőtől függően ráfér kb.80-90 szelet torta... Amúgy Budapesten hol lesz a lagzi?

2022. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kerület érdekel, nem a pontos helyszín.
2022. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam végig a válaszokat. nekunk a fondan cukrászdából volt 3 emeletes csupasztorta, azaz marcipán nélkül, a díszítés élővilág volt. ha jól emlékszem így 450ft/szelet volt. nekem ízlett, előtte megkostoltam pár tortaszeletet a boltból, úgy mentünk az üzembe rendelni.
2022. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!