Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ennétek olyan helyen ahol így...

Ennétek olyan helyen ahol így válaszolnak a negatív véleményekre?

Figyelt kérdés

[link]

Kiégek hogy nem veszik észre hogy ezzel maguk alatt vágják a fát. Ilyen hisztit csapni azért ha valaki leírja a véleményét :D:D Nem voltam még ezen a helyen de ezeket olvasva nem is szívesen mennék. Nem gondolnak bele hogy ilyen hozzáállással lejáratják magukat, ill. elüldözik a vendégeket?



#Debrecen #Negatív vélemény
2023. jan. 16. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Kérdés hogy ki válaszol a véleményekre?! Ha a főnök.. hát nem oda való, ezzel tényleg csak elűzi a vásárlókat, inkább javitanának a problémán
2023. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A válaszok alapján egy bunkó p..s a főnök, nem kár érte.
2023. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Az Alföldön meg úgy alapból Keleten elég nyersek az emberek, nem kell meglepődni semmin
2023. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő. A minimum az lett volna, hogy elnézést kér a hibáért, azonnal elindít egy másik adag ételt, amit ellenőriz, természetesen mindezt ingyen, plusz esetleg ajándék desszerttel, üdítővel. Mocskos tahó, mit képzel, hogy így beszél azokkal, akikből él? Biztos, hogy ezek után nem mennék erre a helyre.
2023. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerintem az se jobb ha nem közvetlen a főnök írja ezeket hanem valamelyik alkalmazott. Most gondold el hogy egy ilyen ember készíti az ételed, ha valami furcsát lát rajtad mikor kikéred a kaját még véletlenül bele is köp 🤣

Egyébként hajdú bihari vagyok 3, nem vagyunk ennyire parasztok 😂

2023. jan. 16. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem mennék ilyen helyre.
2023. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#3as vagyok 5., én pedig szabolcsi kisvárosi és hát láttam egyet-s mást gyrosozókban, sajnos. és hát olvastam én korábban is durva dolgokat Debreceni helyekről is
2023. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Debrecen nem a szivem csucske, de valoszinuleg nem zarkoznek el a hely kiprobalasatol. Szemelyes limitjeim 3.5 es 4 csillag kozott vannak. Ahol elek a szamomra legjobb kajalda 4.2. Barhova megyek, ha negy csillag korul van egy hely, nekem okes es eddig nem csalodtam. Valaszolni a negativ kommentekre pedig inkabb pozitivum, meg ha az jelen esetben kicsit nyers is.
2023. jan. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell nézni, mert nekem csak egy Google találati lista jön be.
2023. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Google értékelésekre menj
2023. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!