Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ennétek olyan helyen ahol így...

Ennétek olyan helyen ahol így válaszolnak a negatív véleményekre?

Figyelt kérdés

[link]

Kiégek hogy nem veszik észre hogy ezzel maguk alatt vágják a fát. Ilyen hisztit csapni azért ha valaki leírja a véleményét :D:D Nem voltam még ezen a helyen de ezeket olvasva nem is szívesen mennék. Nem gondolnak bele hogy ilyen hozzáállással lejáratják magukat, ill. elüldözik a vendégeket?



#Debrecen #Negatív vélemény
2023. jan. 16. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, oké. Megnéztem a facsén is.

Mondjuk én eleve kerülném az olyan helyet, ahol a gíroszt nem így írják, de ez az én bajom.

Nagyon tapló minden választ a részükről, persze a kevés dicsérőt kivéve.

Nem védem őket, de pár bejegyzés is kritikán aluli. De nézetem szerint arra is lehet olyan választ adni, ami maximálisan elfogadható, udvarias.

A vevőnek nincs mindig igaza, de illik legalább színlelni, hogy komolyan vesszük és szeretjük.

2023. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem ez volt a kérdés, de én nem vásárolok ott, mert 1 évvel ezelőttig (kb. 5 éven keresztül) rendszeresen jártam oda, udvarias, kedves volt a kiszolgálás, a kedvenc gyrosunk volt a városban.

Aztán kb. egy éve a személyes kiszolgálás maradt ugyanolyan, de az étel minősége teljesen elromlott. Csak a gyros, a többit nem kóstoltam. De látom a pár hónappal ezelőtti értékelésekből, hogy azóta csak rosszabb lett...

Amúgy bicskanyitogató, ahogy lereagálják a panaszokat.

2023. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!