Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új "szabályról", nem engedik be a gyerekeket az éttermekbe, mert zavarnak?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap egy riportban mondták ezt.
2023. aug. 2. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Kamu. Nem kell mindent elhinni
2023. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Vannak olyan éttermek, ahová nem engednek be gyerekeket. Szívük joga. Max gyerekkel nem oda fogok menni. Túlélem, találok másikat, ott meg lehet békében, akit zavarnak a dedek.
2023. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak néhány étteremben lehet érvényes ez a szabály. Oda olyanok járnak majd, akiket zavarnak a gyerekek, akiket nem zavarnak a gyerekek, a többibe járnak majd. Ez ilyen egyszerű.
2023. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
VANNAK OLYAN éttermek, amelyek gyerekmentesek, de a többség nem az.
2023. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Justinianus ***** válasza:
100%

"Valamelyik nap egy riportban mondták ezt."

Na ezért tartunk itt, ahol tartunk.

2023. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

„Valamelyik nap egy riportban mondták ezt.”


És azt tudtad, hogy a Biblia szerint nincs Isten? Benne van, Isten bizony. De a te riportod is ilyen lehet. Kragadtál belőle valamit.


Törvény, rendelet nincs ilyen! Ami van, az a fiatalkorúakra vonatkozik és kötelező jellegű, nem helyi. Felnőtteknek való programokról pl. ki KELL tiltani.


Egy-egy étterem tulajdonosa megszabhatja, hogy gyerekek nem mehetnek be. Abban nem vagyok biztos, hogy jogszerűen. A tendencia egyébként pont ellentétes. Egyre több vendéglátóhely lesz gyermekbarát.

2023. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, kollektíven. Vannak gyerekmentes éttermek, ahogy pl. gyerekmentes hotelek is, amiknek én speciel örülök, mert nekem nincs gyerekem, és pl. jó, ha van lehetőség alkalmanként ilyenbe elmenni, amikor nem szeretnék sivalkodó gyereket pl. egy hétvégi nyaraláson, de pl. vannak kifejezetten gyerekbarát hotelek, éttermek azoknak, akik gyerekkel mennek, nekik csomó programlehetőséggel, illetve a többség az meg olyan, hogy mindenki mehet, aki akar és fizet.
2023. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#5

Miért?

Valami hülyeséget írtam? Nem hiszem. 🙄

2023. aug. 2. 17:43
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs ilyen szabály. Ha lenne, a Meki tönkremenne. Vannak gyerekmentes szállodák, éttermek, de ezekből kevés van. Én még egyet sem láttam, pedig szívesen mennék olyen helyre, ahol nincsenek visítozó, rohangáló gyerekek.
2023. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14%
Ilyen nincs legfeljebb nagyon fancy helyeken ritkán de egy ilyen szabályt legfeljebb Észak-Koreában hoznak meg.
2023. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!