Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald’s-ba még mindig...

McDonald’s-ba még mindig miért járnak emberek?

Figyelt kérdés
Évek óta nem voltam nálunk. Tegnap 1550 Ft-ot fizettem egy hamburgerért ami még egy óvodás gyereknek is kevés lenne. Íze nem sokkal jobb mint az átlagos fagyasztott étel amit boltból lehet vásárolni. Az átlagos gyroszsosnál is jobb és nagyobb egy 1500 Ft-os hamburger. Ha olcsó lenne akkor megérteném. Majdnem bárhol lehet jobb kaját vásárolni sokkal olcsóbban.

2023. nov. 29. 08:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%

"Én nem tűröm ha engem átvernek, akár mennyiről is van szó. "


Na és mondd, mivel vertek át? Balra vagy jobbra a pulttól van egy A2-es méretű, fekete-fehér, rém egyszerű tábla. Arra rá van írva mindennek az ára, tömege, tápértéke, allergének, miegymás. De rendeléskor a kasszás is elmondja, ha rákérdezel. Szóval újra kérdezem; mivel vertek át? :)

2023. nov. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
63%

Én alig eszek valamit a Mekiből, de egyetértek a kérdezővel. Amit konkrétan megeszek: sültkrumpli, halrúd, fagyi. A mostani évben nem éri meg már kis adag sültkrumpliért sem bemennem, pedig 1 vagy 2 évvel ezelőtt még bementem. Nagyon esetleg akkor megyek be, ha valakit elkísérek. De akkor inkább megpróbálok adni más alternatívát. Például Krumplipont, Tejivó, Nagyi pali, akár rendes étterem, akár rendelés. Ha rendelek például a Teletáltól vagy az Interfood-tól, az is jobb. A Meki rohadtul kihasználja azt, hogy útközben hirtelenül éhes lesz az ember és be kell mennie. Nyilván emelkedett a rezsi ott is, de az árakat még úgy is irreálisan emelték. Ezt tudom konkrétan olyantól, aki dolgozott ott. Még Burger King-be ritkán jártam krumpli és sajtfalat miatt, de már oda sem járok.


35/F

2023. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezer féle sütöde,kifőzde,büfé van a világon,de a mekis ízvilágot egyik sem adja vissza. Ha néha megkívánom eszem ott,viszont kínálhatnál engem olyankor bármivel,mert a mekis hambik egyedülállóak ízben.
2023. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a Maestro burgereket szeretem a Mekibe. Igaz, hogy kicsit drága, és lehet, hogy a sarki burgeres olcsóbbért nagyobb burgert ad, de azért az ízvilág közel sem ugyanaz.
2023. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!