Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Megeszel egy egész pizzát, ha...

Megeszel egy egész pizzát, ha beültök pizzériába vagy ketten felezitek?

Figyelt kérdés

febr. 24. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
meg hát
febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
kettőt
febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy eszek. Kb a felét bírom, van, hogy hazaviszem a másik felét, vagy annak adom, akivel megyek és belé fér még.
febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Általában felezünk. De előfordul, hogy másfélét szeretnénk enni, akkor megeszem az egészet.
febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
36-ost simán.
febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát, sok múlik a pizzán is. Ha van 30 cm-esnél kisebb akkor azt választom. Az átlag magyar pizzákból egy egész 30-asat nem eszek meg.

Persze, ha rendes olasz pizzáról van szó, akkor igen. Azért nem mindegy, hogy papír vékony tészta és kevés feltét, vagy centi vastag tészta és hasonlóan vastag sajt, plusz egy fél disznó fentétnek.

febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy milyen pizzáról van szó. Egy Nápolyi jellegűt simán megeszek egyedül. Egy nagyobb 32cm-st rengeteg feltéttel már nem biztos, hogy meg bírok enni, de ahhoz meg kevés, hogy ketten együk azt az egy kicsit.
febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azokat szeretem, aminek vékony a tésztája, nem szoktam sok feltétet kérni és többnyire a szélét is meghagyom, így meg tudok enni egy egészet is. Ha nem voltam olyan éhes, akkor marad 1-2 szelet, de azt a párom mindig szívesen megeszi, szóval elfogy. Sose szoktunk felezni, egy átlagos méretű pizza biztos kevés lenne kettőnknek még ha nem is ez a vékony tésztás verzió.
febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Hosszú életem során két alkalom volt, amikor vendéglátóhelyen nem ettem meg. De akkor semennyit.

Az egyik esetnél kértem evőeszközt. Pizzához? - mondja a fickó, megvető tekintettel. Akkor szépen felálltunk, megköszöntük a kedvességet és távoztunk.

A másiknál egy fagyasztott pizzát kaptunk, amit kirántottak a dobozból, bevág a mikróba.

Hatszor annyit kértek erte, mont amennyibe a boltban megveheted.


Mennyisége, íze stb. miat nem volt olyan, amikor csak részben fogyasztottam el.

febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kis étkű de egy egészet nem eszek meg,mozdulni sem tudnék utána.
febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!