Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Megeszel egy egész pizzát, ha...

Megeszel egy egész pizzát, ha beültök pizzériába vagy ketten felezitek?

Figyelt kérdés

febr. 24. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Aki nem tud megenni egy egész pizzát, az minek megy be egy pizzériába...?
febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy sok, fél kevés, szóval ha felezünk kérünk mellé egy levest vagy desszertet. Ha meg egészet kérek, a maradék két, három szeletet haza szoktam vinni.
febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon betoltam egy egész 32-es pizzát, de akkoriban heti 5-6 napot edzettem (versenyszerűen sportoltam), ráadásul építkezéseken melóztam néha. Gépészként fizikai munka esetén is ment a teljes pizza néha. Később irodai munka és heti 3 edzés mellett már elég volt fél pizza. Negyven felett fogyózás miatt ritkán eszek pizzát, akkor is elég 1-2 szelet (kb. harmada a pizzának).

Kamasz gyerekeim ha tehetnék megennének egy egész pizzát. De általában kettő 32-eset veszünk, amit négyen eszünk meg. Ebből gyakran egy-egy szelettel többet tolnak a fiatalok. (csak 3-4 havonta szoktunk venni vagy sütni)

márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy családit simán.
márc. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően meg sem tudok enni 32 centiset, illetve a fél pizza mellé általában eszek sültkrumplit. Így egészségesebb. :-) Egyébként tudni kell, hogy én csak sajtos és bologna-i pizzát eszek meg. Tehát pedig nem is olyanról beszélünk, ami tele lenne mindenfélével.


35/F

márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Aki nem tud megenni egy egész pizzát, az minek megy be egy pizzériába...?"

Azért, hogy miután a felét megettem, elcsomagoltassam, és haza vigyem a kisfiamnak vacsorára - aki imádja a pizzát, de az iskolai menzán általában nincsen...

márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: Like! :-)
márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Itt ugye az is szamit - latom nem sok Pizza szakerto van itt (gondolom Il Treno, Pizza Forte meg Kingben rendeltek oszt annyi :-)

Szoval a teszta is sokat szamit. Mennyit kelt.. Ezek a gyorsban össze h*nyt pizza tesztak az emlitett pizzazokbbo arra vannak itelve hogy jol feldagadnak meg a pocakodban hasfajas, furan erzed magad nehezen..


Mig ha elmesz egy rendes napolyi pizzat megenni valahol... a 48 kg-os baratnom bevagott egyedul 1et

márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!