Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten van olyan kifőzde...

Budapesten van olyan kifőzde vagy pékség, ahol a megmaradt ételt jelképes összegért, vagy ingyen el lehet hozni?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre nehezebb a helyzetünk, és hónap végére már sokszor alig van mit enni.

Így nagy segítség lenne egy kis adag étel is, legalább a kisfiamnak.


ápr. 26. 16:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
6-os: ha a kérdezö - ahogy feltehetö - egyedülálló szülö, akkor nincs lehetöség másodállásra, mert a gyerekkel kell foglalkozni, vigyázni rá, stb, emellett másodállást nem lehet csak úgy leakasztani, nem mindenhol van egyáltalán valami, söt sok esetben örülhet a szülö, ha kisgyerekesként egyáltalán kap valami munkát.
ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
10-es: NEM SELEJTRÖL van szó, hanem a nap végén megmaradt termékekröl. És a legtöbb helyen nem adható el másnap!
ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
29%
Na ne viccelj, akkor szerinted az esti műszak kezdetén sütött termékeket mikor adják el, ha nem másnap reggel?
ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
A selejt egy gyártástechnológiai folyamat, aki akarta, az megértette.
ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

Lipoti peksegben reggel az elozo napi dolgok féláron vannak.

Vannak a facebookon kerületenként "túl sokat főztem" csoportok ahol van ingyen ételfelajanlás


Javasolnám hogy használd a munch applikációt. Zöldsegtől kezdve pékárun át a készételig minden 40-70 százalék kedvezménnyel. Csak nem tudod előre mi lesz benne. De ha pl veszel a sparban heti 1x 2 db 1200 forintos zöldseg gyümölcs munchot, abban van 2x3000 forintnyi zöldség és gyümölcs. Csak szépséghibás vagy hamar lejár. De ezzel nem kell semmi más frissárut venned csak ezek köré kell komponálni az ételeket. És ha egész évben így fél vagy harmadáro vásáeolsz akár frisset akár pékárut akár hűtött dolgokat akkor kinnyebben jut a hó végére is

ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

Ingyen nem, még jelképes összegért sem nagyon. Én kifőzdében szoktam kapni a zárás előtt megmaradt ételekből olcsóbban, de így is legalább fele árban, nem ingyen.

Mennyi idős a kisfiad? Iskolai menza nincs?

Dolgozol? Mit? Konyhai munkánál általában ingyenes az étkezés (akár haza is lehet vinni), még részmunkaidős állás esetében is.

ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
8%
Mekdönci
ápr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
40%
11es hol írta hogy egyedülálló? Ne költs bele olyat amit nem is írt. Az én anyukám másodállásban takarítani járt, vitt engem is, este 7től 11ig dolgozott egy irodaházban, addig ott aludtam egy kanapén. Nem volt ideális, de kellett a pénz. Akinek tényleg kell, nem ingyen segítséget vár hanem tesz érte.
ápr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
17es melyik mekiben adnak ingyen vagy jelképes összegért enni? mert már indulok is.
ápr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 qborka ***** válasza:
34%

Ukrán menekülteknek adnak nagyon olcsón a nemzetközi éttermi láncok,de nekik sem ingyen.


Legalábbis Budapesten, nem tudom, Nyíregyen, Debrecenben mi a helyzet.


Egyébként igen, zero waste csoportok a Facebook-on jó ötlet,láttam már én i,hogy sokat főzött/rendelt és akár másnap is tökéletes.

ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!