Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten van olyan kifőzde...

Budapesten van olyan kifőzde vagy pékség, ahol a megmaradt ételt jelképes összegért, vagy ingyen el lehet hozni?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre nehezebb a helyzetünk, és hónap végére már sokszor alig van mit enni.

Így nagy segítség lenne egy kis adag étel is, legalább a kisfiamnak.


ápr. 26. 16:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha egész hónapban munch-csal vásárolsz akkor még maradni is fog
ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 Az mi?
ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

22

Lásd 15ös választ.

Pékségek, kifőzdék, szupermarketek vannak fent. Zárás előtt nem sokkal el lehet vinni a maradékot amit aznap már nem tudnak eladni. Pont ugyanaz a minőség mintha zárás előtt bemennél és megvennéd teljes áron. Így az a kulonbseg hogy ha lefoglalsz és kidizetsz egy munchot csak annyit dogsz tudni hogy kb mi van benne. Tehát nem azt hogy kakaós csiga meg mákos kifli hanem hogy pékáruk. Zöldseg gyümölcsnél azt hogy zöldség és gyümölcs van benne. Ez pennyben és sparban van. Pennyben 1500 ft-ot fizetsz és 3000 ft ertekben kapsz zoldaeget es gyumolcsot. Sparban 1200at fizetsz es szinten 3000 ertekben kapsz de csak a helyszinen derul ki h mit. Ezek meg mind eheto dolgok amiket nem tudnanak eladni. Pl ráncos padlizsán, olyan alma amibol pici reszt ki kell vagni, kilos citrom aminek felbomlott a zsákja, tul foldes krumpli stb. 1-2 napon belul ha megeszed vsgy feldolgoz9d akkor teljesen jo. En minden csutortokon vagy pentek lefoglalok ket ilysn zoldseg gyumolca munchot. Es penteken bevasarlok hozza a boltokbol. Ugy all ossze a menu.

De van pl hutott aru is ahol szalonnatol kezdve kremturon at a laktozmentes vajig mar mindent kaptam. Szonten kb ketszeres ertekben mint amit fizettem. Egyszer megjartam mert disznosajt is volt benne mert azt nem szeretem de odaadtam anyukamnak.

Kifozdekben pl ha van 15 adag kajajuk es tudjak hogy max 10et tudnak eladni akkor a maradek a kukaba menne. De ehelyett felrakjak a munchba hogy van 5 csomag. Mondjuk kerulne 2500 ftba de te elviheted 1500ert csak nem tudod elore mi lesz benne.

Szinten van pekaru. Sparokban is, lipotiban is, kavezokban is. Kavezokkal vigyazni kell mert egy telejs aron 2000 ft-os szendvics akit 1000ert elviszel nem bizros h megeri. Mert a kavezoban eleve magasak az arak. De pl lipotinal lehet reggel vinni az elozo napi maradekot. Vagy sparban is az elozo napit ami kint maradt a pultban zaraskor. En azokst picit megmikrozom es pont olyan mint frissen.

Vannak vegyes munchok. Ugy ahogy a hutottnel, itt is kozeli lejaratu dolgom vannak benne. Nekem volt mar pl kenyer amit lefagyaszrotram h ne romoljon meg amig elfogy. De volt mar instant kave, carbonara alappor, gumicukor is. Ez tenyleg vegyes

Szoval etelmentos dolog a munch (honlap es applilacio is van) de nagyon olcson lehet jo elelmiszerekhez jutni.

ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon buli, köszi! Én mondjuk nem vagyok rászorulva, de ismerek embereket, akik de.
ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok rászorulva. De a Föld igen. Inkább megeszem mint kidobják
ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!