Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért ilyen népszerű a Starbucks?

Miért ilyen népszerű a Starbucks?

Figyelt kérdés
Mi a jó benne?
2016. júl. 18. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Számomra semmi .. A rendeskávét szeretem és nem nescafé jellegű porból turbozott kávét. Rendes kávé alatt az igazi szemes kávéból készült kávét értem. A Starbucks és a Costa a márka neve miatt népszerű. Sok féle kávé variációt árulnak. Tejes ,stb ,. Az üzlet politikájuk a lazasággal a fiatalokat célozza meg. Az USA -bol indult mindkét kávézó. Ár érték arányban nagyon drága ahoz képest ,hogy ízben semmi extra. Ha oda jársz akkor menő vagy egyesek úgy gondolják menő...
2016. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert "jajj, Amerika, a tévében is Starbucksba mennek!"
2016. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ami minden ilyen láncban. Viszonylag korrekt áron kapsz viszonylag jó, megbízható minőséget. Amerikában ezért. Itt Magyarországon meg menő, mert amerikai. Jó a kávéjuk, jók a sütemények, de máshol is van jó kávé és jó sütemény, csak azok nem láncok, hanem kisebb helyek. Meg ez a bödön méretű kiszerelés csak náluk meg még pár ilyen Starbucks-klónnál van (Costa és tsai), máshol európai kávéadagok vannak.
2016. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A Starbucksban és a Costában is szemes kávéból főzik a kávét elég komoly presszógéppel. A barista a szemed előtt készíti el, szóval ezt a poros, nescafés dolgot szerintem valahol máshol láttad, vagy álmodtad.
2016. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Első válaszoló, a Costa Angliából terjed, és egyik üzletben se poros szar kávéból csinálják az italokat, hanem kávébabból.

Kérdező: Azért mert Amerikában is ezt isszák, nagy sztáros is tesznek fel Starbucksos képeket, és elérhető áron van, ezért gondolják miért ne.

2016. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
49%

Attól hogy nem nescafé, még szar. Több esélyt kapott tőlem a Starbucks is, a Costa is. Egyszer sem adtak jó kávét. El lehet olvasni, számtalan oldal foglalkozik azzal, miért szar a kávéjuk. Most 1 másodperc alatt pl ezt találtam: [link]

Hogy miért népszerű? Mert puccos, menő, idejárnakafiatalok-kinézetű és ha ott ülsz az ablakban, látják a járókelők hogy neked milyen jó dolgod van.

2016. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert finomak az italok és ad egyfajta fiatalos, nagyvárosi, lezser életstílust. Én eddig még a Starbucksban sosem csalódtam ellentétben a Costával, ahol egy-két alkalmat kivéve sosem ízlett igazán a kávé.
2016. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. életstílus helyett életérzést akartam írni :)
2016. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, ha valaki 17 ezer kávézót tud világszerte működtetni, akkor az tud valamit. Tök mindegy, a fanyalgók mit mondanak, a cég sikeres, és a kávéját vagy egyéb italait el tudja adni sok mindenkinek. Ezeknek az embereknek ízlik.

Az, hogy egy évente kettőt posztoló bloggernek nem ízlett valahol a kávéjuk, nem feltétlenül mérvadó. Ha annyira szar lenne a Starbucks, már rég bezárták volna, ehelyett azonban terjeszkedik.

2016. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmivel jobb, mint az átlag. Nevetségesen túlárazott
2023. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!