Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a címe annak a könyvnek...

Mi a címe annak a könyvnek amiből el lehet sajátítani az agykontroll alapjait?

Figyelt kérdés

Talán Domján László írta. Sajnos most nincs pénzem a tanfolyamra, de nagyon szeretném elsajátítani a technikát.

Ha valahonnan esetleg letölthető az még jobb lenne!

Köszönöm!


2011. júl. 25. 20:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Domjánét nem tudom,de van egy olyan könyv,hogy Agykontroll Silva módszerével.Ezt José Silva és Philip Miele írta,1989-es a könyv.az enyém legalábbis.Olyan régi,hogy 98 forint van rá írva.:)Amúgy lehet,hogy antikváriumba kapsz,de a neten is lehet,hogy ott van,nem tudom,
2011. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most jelent meg ismét az eredeti: Jose Silva "Agykontroll" c. könyve. Ma láttam a kirakatban.
2011. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem próbáltam letölteni, de szerintem jó lesz ez az oldal:


[link]

2011. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tele van a net letölthető agykontroll könyvekkel.

Csak beírod a googliba, hogy agykontroll pdf és százszámra dobja ki az oldalakat, ahonnan letölthetőek a könyvek.

2011. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Succulent válasza:
21:09 melyik kirakatba láttad? Én keresem a könyvet de sehol se látok/találok.
2011. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 indi18 válasza:
***** sajnos én csak úgy tudtam leszedni h mindig ,,print screen" gombbal lefényképeztem a monitoron lévő képet és azt illesztettem be Paint-be, macerás volt de a lényeg az eredmény és ez nem sok idő szerintem

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 indi18 válasza:
mármint leszedni nem sok idő
2011. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Silva féle alap könyvet időközben megtaláltam, letöltöttem (ha kell valakinek, szívesen elküldöm - Word formátumban).
2011. júl. 27. 18:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom nézted-e azt amit é ajánlottam linket, (16:20)

de ott hang formátumok vannak, mondja szépen lassan mit kell tenned és marhajó. Felfogom tenni MP3-ra és azzal fogok alfázni. Nézd meg :)

2011. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, a hangfájlokat is megnéztem (csak még nem tudtam lementeni saját gépre, valamiért... de még próbálkozom vele). :)
2011. júl. 28. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!