Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álom valaki? Ki mire...

Tudatos álom valaki? Ki mire használja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:43
1 2 3
 1/23 .Anonymus. ***** válasza:
én leugrottam egy hegyről
2011. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok tudatosan álmodni, pedig jó lehet. Ha tudnék azt sajnálnám, hogy nem alszom téli álmot.

Nekem is sok bajom van... :)

2011. aug. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret, meditáció, de főleg szórakozás. Mióta csinálom a szenvedélyemmé vált.:)
2011. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Mikor még tudatosan álmodtam, arra használtam, h szép csajokat megkeresve kielégítsem a szexuális vágyaim :D
2011. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én néha tudom irányítani az álmaimat, de tényleg csak néha, és csak kis mértékben. Általában a rémálmok elkerülése végett alkalmazom.


Utolsó írta az álmában a nőket. én épp ezért félek ezt a tudatos álmodást rendesen megtanulni, mert mi lesz, ha rászokok, és inkább itt élek, és nem a valóságban? Aki írta, hogy meg tudja csinálni, az hogy tudott erről leszokni? Le tudtatok? (akartatok?)

2011. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ez nem drog, természetes képesség, ha jön az alvás, egyszerűen van rá lehetőség, nap közben ébren vagy, és nem álmodsz, intézned kell a dolgaid, egyszerű. Persze van hogy már várom hogy kísérletezzek új dolgokkal, de nem minden este vágyom bele, van hogy fárasztó, ugyanis ekkor nem 100%ban alszol. Mindenesetre ajánlom mindenkinek
2011. aug. 27. 18:08
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Életedben átlagosan 25 évet alszol át (jó esetben) ebből 4-et átálmodsz. Az aki nem tanulja meg a tudatos álmodást talán élete legszebb 4 évéről mond le.:)
2011. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit nem tok megcsinálni a való életben, akkor azt álomban csinálom meg... a multkor én voltam a miniszterelnök...
2011. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Én általában mindig kipróbálok valami érdekeset (pl átmenni a falon, varázsolni vmit)


De aztán mindig szexbe fullad az egész...Elkerülhetetlenül...

2011. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nemrég rájöttem hogy kell varázsolni, fellökni másokat, nem megy csak úgy ahogy azt sokan gondolják, hogy csak rágondolsz... de egy trükk bevált
2011. aug. 30. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!