Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Dimetil triptamin. Ti elmernét...

Dimetil triptamin. Ti elmernétek szívni 1 anyagot, ami fizikailag teljesen ártalmatlan,10 percen belül kiürül teljes mértékben a szervezetetekből, de a legerősebb hallucinogén a földön?

Figyelt kérdés
10 percre teljesen megszakad a kapcsolatod a világgal és a testeddel...
2013. nov. 1. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Otthon a szobában és egy orvos felügyelete mellett igen, hogy ne árthassak magamnak véletlenül se, valamint ha komplikációk lépnének fel valamilyen okból.
2013. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a franc az a Dimetil triptamin? és mi köze az ezoteriához? drogos...(÷_?)
2013. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1 mondja.
2013. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 openyoureye ***** válasza:
77%
Én nem ajánlom senkinek, hogy kipróbálja, elég kemény élmény. Akit érdekel, élménybeszámolókat olvashat a daath.hu-n. Nem egy kellemes élmény, sokaknak elég megrázó, főleg a teljes én lebomlásának folyamata. Aki nem tudja elengedni magát az bizony a kínok kínját éli át halálfélelemmel karöltve. Nekem is volt halálfélelemmel kapcsolatos trippem, igaz LSA-tól. Az ilyen szerek nem játékok. Nem szabadna "csak úgy kipróbálnia" akárkinek...
2013. nov. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Nocsak, szívemből szóltál, LSA-triped volt? Bad trip? Kidumálhatnánk! Néhány hónapja nekem is volt egy... Tudod, különös dolog ez. Nagyon szarul voltam tőle, de jól tudom hogy csak is én tehetek róla...
2013. nov. 2. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

A DMT vagyis ahogy a kérdező írja egy hallucinogén anyag amelyet gyakran használnak törzsi sámánok a sprituális fejlődés érdekében, ugyan akkor a toboz mirigy nevű agyi szerv is termeli. Gyakran összefüggésbe hozzák a halálközeli élményekkel valamint a "harmadik szem" nevű csakrával.

Itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=rYAbXnejYPo

Sokak szerint a valóság nem hallucináció.


Na már most két mód is van arra a hatását, hogy előidézd:

1. Elszívod az anyagot. Könnyű út.

2. Meditálsz és beindítod a harmadik szemet.


Nekem a véleményem:

- A sötét oldal erősebb? - Luke

- Nem, könnyebb! - Yoda


Ebből minden lejön amit gondolok erről...

2013. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már párszor paralízises élményem és enyhébb nyugtatókat szedtem már be... Nem tudom mennyire köthető a DMT ezekhez de egyesek szerint az alvási fázisban is termelődik az anyag. Na most én paralízis során többször láttam manó szerű lényeket, kis szürkékhez hasonlóakat, kontaktus nélkül, mint ha ott se lennék... Nagyon kíváncsi lennék, hogy tudatosan, mármint ezen szer bevételével mit tapasztalnék ..
2013. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 openyoureye ***** válasza:
Rendben ha érdekel a dolog, kérdez nyugodtan, privátba leírom mi volt... :)
2013. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szálab válasza:

Nyilván itt senki nem szintizik/szintizett... De, ha te egy 40 kilós kislány lennél abból történetesen lehetnének gondok, ha 100 kilós ffi akkor is, de kisebb eséllyel, főleg ha nem vagy szívbeteg meg ilyenek.

Ne csinálj ilyet, ha már drogozol válaszdd a 100 milliók álltak tesztelt "régimódi" bevált cuccokat, és még azokból is lehet baj, főleg ha ezt itt kérdezed akkor nagy valószínűséggel.

Röviden a válasz NEM!

2013. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!