Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet maradandó agyi károsodás...

Lehet maradandó agyi károsodás hallucinogén anyag fogyasztásánál?

Figyelt kérdés
Például ayahuscánál vagy bármi hasonlónál (kivéve LSD az tudom hogy veszélyes) lehetséges hogy megbolonduljon az ember? Hogy az utazás során olyan dolgokat él meg, hogy a szer elmúlása után is ugyanolyan állapotban marad, valami agykárosodást szenved, és gyakorlatilag értelmi fogyatékos lesz?
2013. szept. 21. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen előfordulhat.

Ez benne van a pakliban.

2013. szept. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
Hát olvastam már olyat hogy valaki 1 marihuánás cigitől 6x agyvérzést kapott és meghal. Szerintem kis százalékban, de lehet károsodás.
2013. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben halál is lehet belőle. Lényegében a hallucinogén szer is "gyógyszerként" kezelendő, túladagolható, lehet mellék- és károsító hatása stb.
2013. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

az ilyen növények azért károsak mert a trip után flashback léphet fel.

magyarul lehet h egy hét múlva sétálsz az utcán, és 10-20 percre, vagy csak egy perc erejéig, újra olyan érzés lesz benned, mint a trip elkezdődne, na ez az igazán veszélyes.

gondolj bele, mi van ha vezetsz és akkor van egy ilyen visszacsatolás???

ezért inkább csak elméletben gondolkodj róla.

2013. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ayahuscánél semmi sem lesz. Sámánok egész életükben azon éltek. A többitől igen, pl marihuanától leépülsz akár 1 év alatt is.


Szer elmúlása után eufória távozik, max a derílium marad. Piálj inkább vényköteles nyugtatóra, azzal kb ugyanazt elérheted és adót is fizetsz. Nembeszélve hogy LÉNYEGESEN OLCSÓBB IS!

2013. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Ezek csak rémtörténetek. Hunter S Thompsonról is mondták amikor öngyilkos lett ,hogy "JAJJ nem csoda megbolondult a drogoktól". Amikor 50 éven keresztül elképesztő mennyiségben pumpálta magába a válogatott drogok arzenálját, mindent szinte amit feltaláltak. (egyébként az öngyilkosságot is egy olyan utolsó állásfoglalásnak szánta - körülbelül meglátta mi lesz a világunkból - és igaza lett)

Szóval a válasz valószínűleg nem. Úgyértem ha túladagolod magad mondjuk LSD-vel akkor feltehetőleg téged ez már nem fog érdekelni szóval ne parázz rajta :D Inkább a lebegő epreken ugrálással leszel elfoglalva 1-2 évig. Én hallottam már ilyenről de a sztori vége az lett ,hogy jó pár hónap pszichiátria után rendbe jött az úriember.

De "előírt" dózistól nem valószínű, max flashbackek ahogy azt már írták.

De amit nem ajánlok azok a pirulák/tabletták. Ha már drogokhoz nyúlsz akkor ne ilyeneket használj, azt tényleg telenyomják minden szeméttel. Ha nem is lesz tőle "károsodásod" akkor is segíthet előhozni szorongást, depressziót. És nem panaszkodhatsz a gyártónál.

De gyógyíthatatlan betegség nincs , csak gyógyíthatatlan ember.

Ja és még annyit ,hogy ha parázol a megbolondulástól akkor inkább hagyjad. Tapasztalatból mondom, aki vidám ember és bulizik ,sikeres , erős jellem (persze amíg rá nem szokik) addig tolhatja nyugodtan de aki fél , parázik ,hogy mi lesz az inkább hagyja. Felerősítheti a tüneteket és az lesz amit írtam. Te sem attól "félsz" hogy értelmi fogyatékos leszel inkább ezek következménye - amiket az agyad összekuszál. Magyarországon divat elutasítani az ilyesmit - a tengerentúlon viszont természetes manapság - de felkereshetnél egy pszichológust.

2013. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj haver most látom ,hogy te írtad ki a harmadik szemes kérdést is :D

Most akkor használtál te valaha szert vagy nem? Mert ott meg azt írtad nem...Döntsd el

2013. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hmm... Úgy érzem itt mindenki csak találgat.... Utolsó válaszoló... igen tényleg én írtam ki :) Nem próbáltam még semmit... most kezdtem el foglalkozni a témával. Tudod, előbb kérdezek aztán lövök :D
2013. szept. 21. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:

itt azt írod használtál :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__4805541..


amúgy wikipédián meglehetős pontos leírásokat találsz, a konkrét szereknél, hogy milyenek a kockázatai.

2013. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jhaj szerecsendió... az mi, kispályás. LSD, Ayahsuca, DMT... ezek már valamik...
2013. szept. 21. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!