Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi fixálja a tudatunkat...

Mi fixálja a tudatunkat térben és időben ebbe a pontba?

Figyelt kérdés

Azt tudjuk hogy kvantummechanikában az atomoknak nincs fix helyük, csak ha megfigyeljük őket, addig pedig térben és időben nincs meghatározott helyük.Na mármost, mi fixálja hogy én most nem mindenhol vagyok és nem minden időben?

Van valami ami ide fixál, a tudatunk teszi ? Ha igen, agykontollal módosítható ez a fixáció?



2014. szept. 18. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Anyám...

Komolyan, honnan szeditek ezt a sok állatságot?

2014. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Napfonat ***** válasza:
Nem módosítható, hiszen akkor tetszés szerinti helyen és időben tudnál megnyilvánulni. Erre ugye mi emberek nem vagyunk képesek.
2014. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tom Benko ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy csak akkor van fix helyük? Szerintem a Hold is csak akkor van az égen, ha megfigyeljük...
2014. szept. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Napfonat ***** válasza:
Tehát a Hold mindig ott van, mivel a 7,5 milliárd emberből mindig látja valaki...
2014. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És az ember kialakulása előtt nem volt Hold? És ha már szóba került, Föld sem? Akkor hol alakult ki az élet, ha emberek szükségesek ahhoz, hogy legyen Föld, amin kialakulhatnak?

Tudom, goddidit:)

Ez a "nincs ott mikor nem nézzük" szöveg annyira nyilvánvalóan marhaság, nem is értem, hogy hogy veheti bárki is komolyan.

2014. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tom Benko ***** válasza:
A lényeg - a kérdezőnek gőze sincs arról, mit beszél.
2014. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Szerintem nem csak neki, hanem másnak sem... :)
2014. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tom Benko ***** válasza:
Na igen, csak éppen most nála volt kirívó... :)
2014. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Uram irgalmazz! Már megint hogy jön ide a kvantum mechanika????ű



A probléma fordított!!! Te tudatod itt és most van!!! Ámbátor az elméd tudata viszont mindenhol van csak itt és most nincs, Na ez itt a bibi. De ha kvantum mechanikán bszakodsz akkor soha nem is lesz :DDDDDDD

2014. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van valami ami az én tudatodat fixálja az elmédbe, holott te nem az elméd vagy! Na ezt a fixációt keresd meg. De a válasz nem a mechanika diferenciál egyenleteiben lesz!
2014. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!