Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alapozó alá/fölé milyen...

Az alapozó alá/fölé milyen krémet ajánlotok, ami fixálja azt, és lehetőleg mattítson is?

Figyelt kérdés
Garnier olajmentes BB krémjét használom, nem a legszebben fed, de nekem az eddigi alapozók közül ez a legtűrhetőbb, csak az a bajom vele, hogy 3-4 óra után már zsíros, csillogó a homlokom.
2013. máj. 26. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt a Garniert semmi nem fogja mattítani, max ha mindig púderezed. Vegyél egy normális alapozót vagy BB-t.
2013. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a kozmetikusomtól veszek kifejezetten zsíros bőrre való, vizes alapú hidratáló krémet. Ez nagyon jó gyógyír ezekre a problémákra, azóta minden smink előtt használom. GIGI a márka, de ezt csak kozmetikusnál lehet megvenni. A konkrét nevét sajnos nem tudom, mert úgy méri ki nekem ilyen kis gyógyszertári tégelybe. Egyébként meg használj porpúdert (nem kőpúdert!). Nekem Alverde camouflage porpúderem van, gyakorlatilag az egyetlen Alverde sminkcucc, amivel elégedett vagyok, viszont vele nagyon. Áttetsző, így télen, nyáron egyaránt használhatod. Nem drága és sok sem kell belőle.
2013. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van az essence-nek egy átlátszó mattító púdere, szerintem az jó lenne.

[link]

2013. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!