Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már olyan aki megbolondul...

Volt már olyan aki megbolondult az agykontrollozástól?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor előtte is volt mentális betegsége?
2017. aug. 12. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem aki ilyen szarokban hisz, az mind bolond..szóval a kérdésedre a válasz: igen, de nem attól.
2017. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem ismerek konkrétan ilyen embert,viszont aki megbolondult tőle biztos volt előtte mentális gondja. Csak olvastam én is.
2017. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Asszem én, de nincs mentális betegségem. Tudtommal. A múltkor egy kérdést is feltettem róla: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__878944..
2017. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves holttest nem hiszem ,hogy bolond lennél te is . Elolvastam a linket,igaz amit ott írtak. Vannak emberek akik diplomát szereztek agykontrollal , tehát nem feltétlenül marhaság az egész. Csak sok benne a maszlag.
2017. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#6

Hát köszönöm, már kezdtem azt hinni, hogy mégis. :D Nem vagyok igazán gyakorlott ebben csak nem rég kezdtem el, de hamar ellenkező irányt vett a dolog. De olyan személy vagyok, aki nem adja fel, ha bele is pusztul végigcsinálja, amibe belefogott.

2017. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aneem ***** válasza:
67%

A probléma az hogy az ember az egyszemléletű perspektívájából akarja megoldani a problémáit, és ez sajnos alapból kudarcra van ítélve. Valóban lehet kissebb - nagyobb eredményeket elérni a technikával, de sajnos teljes rálátás nélkül sajnos nem sok mindent lehet vele megoldani.


Érdemes Angyalokkal illetve Felemelkedett Mesterekkel / égi segítőkkel együttdolgozni, számukra minden perspektíva és eszköz adott hogy segítsenek a gondok megoldásában. (Doreen Virtue könyvei)

2017. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2017. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!