Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha sokáig gyakorlom az agykont...

Ha sokáig gyakorlom az agykontrollt negatív leszek vagy megunom?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy ha tovább gyakorlom a pozitív gondolkodást negatív leszek vagy egyszerűen megunom. Természetesen az agykontroll valamelyik technikáját vetettem be, de nem nagyon megy nekem ez a hangolás. Csak egyre jobban mérgesebb leszek és kiabálni akarok mindenkivel, aki egy rossz szót is mer szólni hozzám. Ha pozitívan akarok valamit elképzelni, hogy megnyugodjak, de közben ha valaki csak úgy beszól nekem vagy megjegyzéseket tesz a pozitív gondolataim helyét átveszi a harag úgy igazán mocskosul akarok visszavágni, beszólni, kiabálni, gúnyosan nevetni, stb. Valamit rosszul csinálok? Tényleg léteznek pozitív emberek vagy csak mindenki megjátsza magát?
2017. aug. 8. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy előtte nyugodt személyiség voltam csak az agykontroll rontott el.
2017. aug. 8. 21:47
 2/6 r.sentinel ***** válasza:
100%
Rossz megkozelitest es ertelmezest adtal. Nem az agykontrollal van a gondod, hanem az egoddal, mely szerint te mindenkihez kepest felsobbrendu lennel, te tudod a tuttit ehez merten akinek mas a velemenye barmivel is kapcsolatosan azt maris ellensegkent kezeled.Itt van a problema. Ami az agykontrollos pozitiv elmelyulest illeti, rosszul alkalmazod, sot valoszinu nem is hiszel ennek mukodeseben, ugyanis az egod megkkerdojelez minden olyan dolgot amiben nem vehet reszt, jelen esetben a meditaciot. Ugyanis ezen ido alatt a racionalis illuzios vilagodbol kilepsz meditacio alatt igy o nem tud kontrollalni kiveve ha nem kezdesz el egy rakas dolgon gondolkodni, mert akkor maris o vezet teged es nem forditva.
2017. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy előtte nem voltam ilyen csak amióta elkezdtem az agykontrollt. Nem érzek semmilyen felsőbbrendűséget csak azt gondolom, hogy mióta leengedtem a védelmemet egyre többen élnek vissza vele.
2017. aug. 8. 21:59
 4/6 anonim válasza:
Miért kezdted el az agykontrolt, ha te ezelőtt nyugodt ember voltál?
2017. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert a nyugodt és a negatív között úgy vélem van némi különbség.
2017. aug. 10. 15:30
 6/6 Szirty ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!