Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rémálom?

Mit jelent ez a rémálom?

Figyelt kérdés

2.alkalommal visszatérő álom volt.

Annyi volt a lényeg, hogy meg jelentem valahol ahol sok ismerősöm volt illetve sok ember és volt egy látomásom, hogy sötétség jön a világra. Tehát egyszóval valami gonosz erő közekedik. A következő helyszín a saját városomban történt ahol egy kijárási tilalommal egyenértékű idilli kép fogadott. Sehol sem voltak civilek, elvétve akadtak fegyveres katonák illetve tudtam folyamatosan, hogy érkezik a sötétség tehát egyfajta k**vára nyomasztó érzés uralkodott el rajtam. A következő pillanatban egy helységbe voltunk bent ahol ott volt anyám és még sok ismerős. Annyi volt a lényeg, hogy volt ott egy számomra ismeretlen srác (a legelső ilyen álmomban egy lány jelent meg), akiből 2 volt, abból viszont csak az egyik alakja volt valóságos. A valóságos énét egyedül én láttam, a többiek pedig a ki vetített énét látták amelyet a sötétség képezett oda, hogy az emberek azt higyjék minden rendben. Én az előző álmomból kifolyólag tudtam, hogy öngyilkos lesz a srác, mégpedig egy tetőről fog leugrani szóval tudtam mit kell tennem. Odarohantam és mikor leugrott, elkaptam, hogy ne haljon meg. A srác túlélte viszont tudtam, hogy mivel megtörtem az áldozatszedési sorrendet ezért én leszek a következő aki meg fog halni. Ezt követő időszakban végig ott kísértet mögöttem egy alak akiről tudtam, hogy gonosz és az én életemre pályázik, de nyilván senki nem hitt nekem. A következő helyszín egy kollégium udvarán játszódott. Én egy pár szobatársammal kint aludtam a szabad ég alatt. Volt ott egy játékbaba aki életre kelt, de azt ott mindenki teljesen természetesnek kezelte, hogy önálló életet él. Én persze továbbra is tudtam, hogy ő a gonosz. Mikor egy kicsit arrébb állt a baba, próbáltam az egyik társam fülébe súgni halkan, hogy valójában a babába lakozó gonosz erő az oka mindennek, de ő nem hallotta meg amit mondok, viszont a baba egyből ott termett és pszichopata hangon megkérdezte: "szóval gyilkos lennék? " - eközben végig pszichopata mosolyt vágott. Majd ezt követően lement a nap, nyugovóra tértünk, én magamra húztam teljesen a plédet, ki se mertem nézni alóla, nehogy ott álljon a baba egy késsel a kezében, de nagyjából ekkor fel is ébredtem.

Amikor elsőként álmodtam erről akkor is hasonló volt a szituáció annyi különbséggel, hogy egy lány tett öngyilkossági kísérletet amely sajnos sikeres volt mivel akkor még váratlanul ért minden. Ennek köszönhetően pedig nem kellett attól tartanom, hogy meghalok, mivel nem tudtam megakadályozni a gyilkosságot így normális kerékvágásba folytatódott a sorrend. Van ennek valami jelentése?



2020. ápr. 25. 14:19
 1/2 Tak ***** válasza:

A nyomasztó álmoknak többnyire egyszerű a magyarázata,mégpedig az,hogy nyomja a szíved ahogy fekszel.

Több bekezdés van,mind része az életednek,mert megélsz filmszerűen dolgokat,mivel nem tanulsz vagy nem fáradsz el eléggé napközben,így a nyomasztó álmokban ezek a mindennapi élmények jönnek elő.

Amennyiben lenne szociális konfliktusod,úgy más szituval álmodnál például.

De a többszöri kezdés-bekezdés mindenképp az,hogy elnyomod magad,majd mocorogsz kisit,de nem váltasz pozíciót,mert az álom nyomasztó jellege marad.

Próbáld azt,hogy a szabad karod alá egy kispárnát gyűrsz,és azzal tehermentesíted a szívtáji nyomást például alvásnál.Ha ez sem segít,és rendszeresek ezek a nyomasztó álmok,akkor mikor ebből ébredsz,fej-láb pozíciót váltva nyugodt lesz a további alvásod.

2020. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 25. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!