Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig oltári nagy hülyeséget álmodok és nagyon realisztikus szokott lenni?

Figyelt kérdés
Minden este akár többet is álmodok, valamikor annyira realisztikus egy álmom hogy felkellek és azt se tudom hirtelen mi van.Ez utalhat valamire?

2021. márc. 12. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Zaklatottság közrejátszhat.
2021. márc. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ebbe lehet van valami.
2021. márc. 12. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Félálomban én is látok/láttam valósnak vélt dolgokat,egyik reggel egy kígyót pl., meg is ijedtem rendesen.
2021. márc. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Velem 1hónapja az volt, hogy fekszek a szobámban az ágyon aludni készültem és nagyon fura volt mert mindig csukott ajtónál alszok és hallottam hogy valaki lépked a szobámba pedig be volt csukva az ajtóm és azt meghallottam volna ha kinyílik.Lehet hülyén hangzik de szerintem ez egy álom volt és nem is a valóság.
2021. márc. 12. 01:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy valahol a kettő között, igen.
2021. márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az álmok is a boldogságodat akarják!
2021. márc. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, meg kell hagyni mostanában tényleg nincs jó kedvem.
2021. márc. 12. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!