Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom,...

Mit jelenthet ez az álom, amelyikben megöltem és elástam a legjobb barátnőmet? Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Nem haragszunk egymásra, mert ő a legjobb barátnőm, és még nem álmodtam eddig ilyen furát.

Éjjel volt, sötét, és autóval ijedten furikáztam a falusi házunkhoz, ahol megálltam az udvaron. A csomagtartóból holtan szedtem ki a testét, ástam egy gödröt a kertben és belevetettem. Gondolom ezért én voltam az, aki kinyírta, ha el kellett tüntetnem a testet. A következő pillanatban már otthon voltam, anyukám mondta nekem, hogy most volt a hírekben, hogy eltűnt a barátnőm. És érkezett két rendőr is, akik kérdezősködtek, hogy itt volt-e múlt héten. Én pedig nyílvánvalóan hazudtam, mondtam, hogy igen, de elment bulizni, és nem tudom hol van, lehet jól berúgott valahol szegény.

Szerintetek miért álmodtam ilyet? Mélyen legbelül pszichopata őrült gyilkos vagyok? Mi a jelentése egyáltalán? Félek magamtól.



2021. ápr. 16. 06:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, nem! Nem vagy gyilkos, se pszihopata! Csak egy álon volt, el ne ítéld magad!
2021. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

A pszichopata nem egyenlő a gyilkossal. 🤦🏻‍♂️

Sőt. Egy pszichopata nem is szokott gyilkolni azon okból hogy kerülje a feltűnést.

2021. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Olvastam hogy ilyenkor bekövetkezhet, ez olyan jel féle, mikor megálmodjuk valaki halálát.
2021. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

(2

A pszichopaták nem gyilkosok? Nem, valóban nem mind gyilkol. De simán előfordul.)

2021. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

#4


Szociopata szokott gyilkolni.



Egy pszichopata nem gyilkol. Max addig játszik valaki érzelmeivel ameddig az nem lesz öngyilkos.

2021. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

4

Nézz utána. Ajánlom figyelmedbe, rövid és érthető, olvasd el!

[link]

2021. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
*Bocsi, 5.
2021. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem nézd meg ez a kérdést és a válaszokat, elég érdekes.

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1108279..

2021. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
"Egyes pszichiáterek szerint a két megnevezés közt nincs különbség, ugyanazt az embertípust jelölik, míg mások szerint ezek az antiszociális személyiségzavar két altípusát képviselik. A pszichopatának nevezett altípus örökli a betegséget, míg a szociopatákat a körülményeik, az elhanyagoló szülői magatartás, iskolai traumák, a szegénység vagy a rossz társaság viszi tévútra."
2021. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6


Ezt ismerem, de ennél sehol sem szerepel hogy gyilkolna is😅🙃

2021. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!