Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Puszta véletlen lenne évek...

Puszta véletlen lenne évek óta, hogy amit álmodok, azokból bizonyos elemek másnap megjelennek vagy megtörténnek?

Figyelt kérdés
Legtöbbször jelentéktelen, értelmetlen dolgok jelennek, történnek meg az álmodás után 24 órán belül. Tehát jelllemző ez, hogy mindig max egy napra megtörténik, megjelenik, amit álmodtam. Például most legutóbbi elég fura egybeesés, hogy álmomban egy lányt lefejeztek a szemem láttára, erre épp olyan animét néztem aznap, ahol lefejeztek egy lányt.

2021. júl. 13. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
próbáld meg a lottó számok megálmodását
2021. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen, puszta véletlen lenne. De ha nem az, akkor most mit vársz? Akkor használd egészséggel a képességed xd
2021. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is így vagyok, tettem is fel kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__1..


Sajnos a válasz nem igazán volt ínyemre, de újabb pszichológiai fogalmat tanultam, ami számomra hasznos. Azóta nem is kattogok ezen a témán, valahogy már nem érdekel.

2021. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az animés lefejezéses dolog szerintem csak puszta véletlen,ha az álmok "üzennek" az nem ilyenekre terjednek ki. Nekem volt pár ilyen:


Álomban ismerősömnek lánya lett, találkoztunk, kiderült, hogy tényleg terhes. Fiút mondták a dokik, mégis lány lett.

Egy nagy teremben voltam egy csomó ember között, akik fontosak voltak nekem(pasi, egyik barátnőm) azok rám sem néztek, nem szóltak hozzám. Egy hét múlva kiderült, hogy kavartak egy éjszakát.

Nagyon vártam valamire, hogy elkészüljön, de mindig csúszott, még 2-3 hónapot kellett volna várnom. Jött egy álom, abban megtörtént amire vártam. Felébredtem, valahonnan tudtam, hogy még azon a héten megfog történni. 3 nap múlva írta a fickó aki csinálta a dolgot, hogy kicsit jobban belehúzott és végül már most elkészült vele.

Szintén nagyon vártam egy dolgot, tiszta stresszes voltam miatta. Újabb álom: 2 elutasító üzenet után kapok egy pozitívat. Meg is történt.

2021. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
véletlen
2021. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ha a gyémánt amit gyakran szorongatok a kezemben álmomban ébredés elött odamanifesztált volna 1x is, most más lehetne. pedig eskü, éreztem akkor is mikor felkeltem, de kinyitom a kezem azt semmi :(

örülnék ha nekem is megjelenne valami

2021. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!