Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Olyat álmodtam, hogy apámmal beszélgettem, és odajött egy leány, aki teljesen masnak adta ki magat, mint ami a valódi neve, es volt egy baratnoje és ebből valahogy elindult egy veszekedés, és hirtelen kiakadtam, mert álmomban úgy beszéltek velem, mint a kutyával. Nem vagyok egy erőszakos ember, sosem ütnek meg egy lanyt sem, de ott az almomban ellöktem a lanyt. A szomszédok es minden ember elkezdett rám förmedni, hogy tehettem, mit képzelek. Itt kiakadtam és elkezdtem ordítani, hogy ne szoljanak bele a dolgomba, nagyon nagyon mérges voltam, az egesz utca kijött ,hogy megvető pillantást vegyenek rám.

Közben érzékeltem, hogy az egyik lány nem volt önmaga, mintha a háttérből iranyitanak. Ereztem is, hogy a helyi park felől jön valami gonosz aura. A járdán volt egy vértócsa, azt megnéztemy hozzányúltam. Továbbra is mérges voltam. Elkapott a vérszomj, és elkezdtem rohanni a park fele, hogy leszámoljak a lénnyel, ami ottvan. A vak sötétben berohantam a parkba, és egy pillanatra éreztem a testét. Nagy volt, és szőrös. Mintha egy állat lett volna, habár előtte megvoltan győződve, hogy valami már, emberi alakot öltött lenyrol van szó. Vabar ez a része már lehet nem is fontos annyira, csak az agyam kreált valamit ods, kitudja.



2022. ápr. 22. 17:37
 1/2 De La Cruse ***** válasza:
51%

Ördögi, démonikus erők szeretnének az uralmuk alá hajtani.

Még álmodban is le akarnak uralni. programozni szeretnének.

Kérj segítséget egy karizmatikus keresztény lelkipásztortól.

2022. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%
Azt jelenti, hogy pár év múlva a leszbikusok fogják uralni a világot és elpusztítanak téged és a hozzád hasonlókat.
2022. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!