Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban azt hiszem, kínoztam...

Álmomban azt hiszem, kínoztam és megöltem az exemet. Ez azt jelenti, mélyen belül egy kegyetlen pszichopata gyilkos vagyok?

Figyelt kérdés

Egyébként mindig mosolygós, cuki lány vagyok és a légynek se tudnék ártani. Az exemmel már szinte egy éve nem vagyunk együtt, nem is beszéltünk azóta, nem tudom, honnan jött a dolog. Nem veszekedtünk anno, nem bántott, legfeljebb csak idegesítő volt, meg nagyon tapadós, és teljesen más világ, más jövőkép, mint nekem. Csak a szakításkor sértegetett egy kicsit, mert gondolom, nem bírta az egója, de én továbbra is kedves voltam vele, mert sejtettem, mi a helyzet. De most kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hogy mélyen belül ilyen lehetek, csak építettem magamra egy erkölcsös falazatot? Ha bármi miatt majd elvesztem az önkontrollom, akkor közveszélyes leszek? Nem való nekem párkapcsolat?


Álmomban én voltam a rabló-gyilkos-körözött bűnöző, a volt barátom, mint egy kiskirálylány, bent volt egy kastélyban, és meg büszke voltam magamra, hogy be tudtam lopózni, kiráncigáltam, tetszett, hogy olyan gyenge, és kint megöltem azt hiszem, miközben bent keresték.



2022. júl. 21. 11:36
 1/5 A kérdező kommentje:
És a valóságban nem tennék ilyet, láttam sírni, és az szörnyű volt, örülök, hogy nem láttam azóta a srácot. Meg egyáltalán, mást se bántanék, bárki nyafog, már azon gondolkozom, hogyan segíthetnék neki.
2022. júl. 21. 11:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha álmodban öltél akkor az álmodban vagy gylkos nem a valóságban.Ha élőben tennéd meg akkor valszeg az lennél.
2022. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha gyakran ilyenre vágysz, akkor nincs rendben veled, de ettől még nem leszel pszichopata, gyilkos
2022. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tudi333 ***** válasza:
69%
Nem. Ez azt jelenti, hogy mélyen haragszol rá. Semmiféle pszichopata nem vagy. Legalabbis emiatt biztosan nem.
2022. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az álmodból én 2 doligra következtetnék.

1) Még valamiért dühös vagy rá.

2) Elszámoltál azzal a részeddel ami még kicsit kapaszkodni akart az exedbe (ami kapszkodás lehet pont onnan jött, mert dühös vagy valamiért, valamit vissza akarsz adni neki mert pl bántott). Magyarul én úgy venném hogy végleg lezártad a ciklust vele, elengedted, és most továbbállsz.

2022. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!