Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon szép szimbolikus vége...

Nagyon szép szimbolikus vége lett a Keresztanyuval kapcsolatos álmomnak,ez honnan jött?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy úgy 1 hete már nem is nézem a sorozatot, mert valahogy meguntam. De most azzal álmodtam.


Volt egy jelenet, ahol bosszúból lelőtték egymást a rendőrök és pár civil, egy sötét homokos, kietlen területen egy borús nappalon. Döbbentek voltak, mérgesek, csalódtak egymásban. Ezt konkrétan tudom, honnan került az álmomba, ez a része nem szorul magyarázatra.


A végső jelenet, amit viszont nem tudok hova tenni: Nagyon "rendszerváltás előtti magyar film" volt az egésznek az érzete (színvilág, megvilágítás stb.), egy

világos háttéren álltak, egy emelvényen volt egy hatalmas arany koporsó, az előző jelenetből mindenki ott állt körülötte (a halottak is). Az őrmester (akit a főnöke lőtt le és ártatlan volt amúgy) belemászott, leült, lassan

lefeküdt hanyatt, mint a vámpírok/múmiák. A többiek rátették a koporsó tetejét. Aztán megjelent az egész jelenet előtt (zöld háttérrel oldották meg), egy érdekes, arany színű öltönyben, a kezei egymáson a combjánál, és komolyan bemondta a nevét, majd hogy mettől meddig élt.



2022. aug. 11. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de írd meg, jó kis "ávángárd" film lesz belőle.
2022. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
81%
Mi honnan tudhatnánk, mi kavarog a te fejedben, és mit miért álmodsz? Valószínűleg nem sok köze van a végének a sorozatból levont következtetéseidnek. Az a sorozat amúgy is hihetetlenül rossz, és nagyon finom voltam. 😅
2022. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!