Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit akar üzenni?...

Ez az álom mit akar üzenni? Felnőtt kategóriás figyelem!

Figyelt kérdés
Szóval a volt barátommal álmodtam és úgy létesített velem orális szexuális kapcsolatot hogy nekem éppen megvolt a menstruációm. Én eleinte tartózkodtam tőle, de ő ragaszkodott hozzá így megtörtént, viszont élveztem aztán. Láttam a vért is, szép piros volt. A valóságban is megvan, utolsó napom.

2022. aug. 14. 15:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Es tetszett?
2022. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Dugni akarsz vele
2022. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki más nem tudhatja, hogy neked mit üzen egy álom. Jó reggelt, álomfejtők!
2022. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy miért pont ilyet álmodtam vele. Holott már hónapok óta nem tartjuk a kapcsolatot. Nem is gondoltam rá olyan sokat, ilyen értelemben meg végképp nem. De mindegy akkor, egy álom volt és kész. Ha meg valamit tényleg akart üzenni lehet később magamtól is rájövök.
2022. aug. 18. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
En olyan emberrel szoktam almodni aki 6 eve a munkatarsam volt, azota nem is talalkoztam/beszeltem vele, igaz akkor se sokat, de valamiert megis vonzodok hozzá
2022. aug. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
🤢🤢🤢
2022. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Laura! Nekem is jó volt.
2023. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!