Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtál már folyamatosan...

Álmodtál már folyamatosan minden nap ugyan azzal a személlyel?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régen osztálytársam volt, jóban voltunk (csak barátok), már évek óta nem beszéltem vele és nem is láttam személyesen de 4 napja folyamatosan azt álmodom, hogy random összefutunk és vagy a találkozás elején vagy a végén mindig csókolózunk mintha teljesen természetes lenne aztán pedig beszélünk pár szót. Amikor felébredek meg teljesen olyan érzésem van mintha fülig szerelmes lennék belé, pedig soha nem gondoltam rá úgy, hogy összejönnék vele.

Már teljesen összezavar ez és napközben folyton a fejemben jár az álmok miatt..

Ez jelenthet valamit, ha folyamatosan ugyan azzal a személlyel álmodok és mindig ugyan az a történés?



2023. jan. 3. 17:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz dolog ez.Én folyamatosan álmodok álmaim férfijéről,aki évekkel ezelőtt megtetszett.Megtudtam a nevét,leszólítottam a munkahelyén és azóta tartjuk a kapcsolatot és néhányszor lefeküdtünk.Egyszerűen érzem a lelkét.Nemcsak testileg,hanem lelkileg is szükségem van rá.Napközben is a fejembe jár.Nem csináltam semmi hókuszpókuszt.Mindketten foglaltak vagyunk.Nem akarom hogy elhagyja az asszonyt.Annyira szeretem, hogy azt kívánom tiszta szívből hogy boldog legyen.Párszor elengedtem meditációban.Viszont folyamatosan érzem hogy velem van lelkileg.Mintha egy láthatatlan szál összekapcsolna minket.Ez egy zsákuca...basszus
2023. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Tudi333 ***** válasza:
62%
11#! Te igy boldog vagy a pároddal? És ő az övével? És igy hogy tudtok a párjaitok szemébe nézni? Ez önàmítás! Jónak állitjátok be magatokat, hogy legyen vele boldog, stb., viszont pont, hogy szembeköptök mindenkit, magatokat is beleértve! Önámítás, csalárdság, megcsalás. Nem lennék a párjaitok helyében. Hogy éreznék magukat, ha tudnák ezt? Vagy érdekkapcsolatban vagytok mindketten?
2023. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Na ezt tette ez a szemét vallás a világgal. Nem monogámiára születtünk...minden ember szabad és lehet több embert is szeretni.
2023. jan. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#12-es

Nem vagyok boldog a párommal,azt hiszem ez egyértelmű,viszont a gyerekek,közös vállalkozás,anyagiak összekötnek bennünket.Ez az egész sokkal összetettebb mint azt az ember gondolja.

Nem állítom be magamat jónak,de az mitől lenne jobb ha borìtanánk mindent és 2 család menne tönkre?Főleg a gyerekeink kicsik.A nagy váltás nem jó a gyerekeknek sem,akik szeretik és ragaszkodnak a szüleikhez, nem pót anya-és apához.

Így tudjuk csak megoldani.Bármennyire hihetetlen én tényleg azt kívánom hogy boldog legyen és nincs bennem féltékenység az asszonya iránt.Nem is szidom meg ő sem az én páromat mint ahogy a szeretőknél ez lenni szokás.

Én nagyon szeretem őt és ezt ő is tudja.

2023. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt 11-es voltam
2023. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, így már értem ezt a spirituális részét is.😄 Igen, gondolkoztam rajta, hogy ráírok, hogy mi újság van felé, de így több év ignorálás távlatából elég fura lenne mind a kettőnknek és inkább elengedem ezt a dolgot.

Másrészt meg ezt a szeretősdis megcsalásos dolgot engedjük már itt el.. bőven van elég a felnőtt párkapcsolatok kategóriában (kb. csak abból áll) folytassátok ott vagy inkább privátban a harcotokat! Nekem is megvan róla a véleményem és inkább nem is megyek bele, ez a kérdés nem ehhez kapcsolódik!

2023. jan. 4. 09:51
 17/23 Tudi333 ***** válasza:
76%
14#! Tehát ezek az erdekek amiről beszélsz ugye! De ez kételű, erre is gondolnod kell! A gyerekek kicsik, igen. Most rögzül minden szülői program a tudatalattijukba. Most masolják a szülőt, igy majd ők is maradnak a boldogtalan kapcsolatban, mert lemásolják anyát. Aztán majd anya síránkozik, hogy jaj szegény gyerekem miért nem lép ki a rossz kapcsolatból? A gyerekek is érzik, hogy nem stimmel. Talán nem jobb lenne nekik egy boldog anyával? Egyértelműen nem tudnám azt mondani szamodra melyik a jó út. Nekem ez ilyen tipikus. Azért csinalok xart, mert jót akarok csinálni.
2023. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Kedves utolsó.Ez nem ilyen egyszerű mint ahogy írod,de nem vitázom :)

Igaza van a kérdezőnek,hogy ezt privátban kellene megtárgyalni.

Ez "ha nem lépsz,gyáva vagy", "lemásolják a gyerekek a rossz mintát" stb.jó szöveg,csak nem mindig helytálló.

Ha valaki mindig változtat,akkor szerencsétlen gyereknek minden évben más nevelő apja-anyja lesz,mert a szülő keresi a boldogságot.Ismerek ilyen személyt.

Közismert emberek közül pl.Kulcsár Edina még vajon hányszor lesz hős szerelmes mire a gyerekei felnőttkorúak lesznek?Nem biztos hogy mindig az új(donság) a jó.Egyszer a most új is régi lesz és megszokott.

#11

2023. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Tudi333 ***** válasza:
Persze! Erre irtam, hogy nem tudni mi a jó és kétélű! De az, hogy a gyerekek másolják a szülőt, az sajnos igaz. De az idő majd megmutatja!
2023. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 NTBS ***** válasza:
Én még nem, bár visszatérő álmaim vannak. Nagyon vágysz rá, ezért álmodsz vele.
2023. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!