Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtál már folyamatosan...

Álmodtál már folyamatosan minden nap ugyan azzal a személlyel?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régen osztálytársam volt, jóban voltunk (csak barátok), már évek óta nem beszéltem vele és nem is láttam személyesen de 4 napja folyamatosan azt álmodom, hogy random összefutunk és vagy a találkozás elején vagy a végén mindig csókolózunk mintha teljesen természetes lenne aztán pedig beszélünk pár szót. Amikor felébredek meg teljesen olyan érzésem van mintha fülig szerelmes lennék belé, pedig soha nem gondoltam rá úgy, hogy összejönnék vele.

Már teljesen összezavar ez és napközben folyton a fejemben jár az álmok miatt..

Ez jelenthet valamit, ha folyamatosan ugyan azzal a személlyel álmodok és mindig ugyan az a történés?



2023. jan. 3. 17:00
1 2 3
 21/23 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Kedves #11-14.!

Olyan jókat írtál, nagyon dzép, mély és komoly lelki dolgokat!

Viszont a #18-as válaszodban van egy logikai hiba:

Senki nem mondta, hogy MINDIG kellene változtatni!

Azt sem mondta senki, hogy SOKSZOR kellene változtatni!

A #17-es hozzászóló sem!

Ő csak annyit mondott, hogy egy boldog anya milyen nagy érték. Te is csak egy férfiról beszéltél. Nyilván ő is csak EGY változtatásról!

(Kulcsár Edinát pedig tényleg hagyjuk már, ő aztán tényleg nem kell ide egyáltalán.)

Szerintem.

ápr. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
És hogy vagytok mostanában?
ápr. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ember….

Mintha megérezted volna esküszöm…

Pár hónap után újra feljöttem az oldalra és pont ez a kérdésem alatt van válasz, hidegrázós most ez..

2 napja az egyik exemmel álmodok folyamatosan, felébredek nézek magam elé, hogy most hirtelen így 3-4 év távlatából mi ez, hogy az álmaimban van pedig soha az eszembe se jutott eddig…

Álmomban mondhatni szeretem ismét, megkapom tőle azt amit akkor is mind lelkileg mint testileg. Kicsit furcsa mert ott is tudom, hogy “újra kezdtük” és kicsit másabb mint volt anno. Most ugyanez van mint a kérdésemben is volt, hogy folyamatosan ő jár az eszemben, pedig tudom, hogy van párja és le is tiltott mert megmondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó tovább folytatni vele.

Szóval most ahogy felnéztem ide és egyből ez a kérdésem alatt lett válasz hát… komolyan kirázott a hideg amikor megláttam. Nem tudom hogyan tudtad ezt így időzíteni.

ápr. 30. 18:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!