Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak az embernek...

Miért vannak az embernek visszatérő álmai? Mit jelent ha az ember többször ugyanazt álmodja?

Figyelt kérdés

#Álom, visszetérő álmok
2023. jan. 20. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem azzal kapcsolatban vannak visszatérő remalmaim, ami miatt mar evek óta aggódok és még nincs megoldva
2023. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm 1-es remélem mielőbb sikerül megoldani a fennálló problémát.
2023. jan. 20. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Valami, illetve az álom által szimbolizált dolog erősen foglalkoztatja. Én például rendszeresen álmodok lépcsőkkel, amikre nem tudok felmászni. Ez jelentheti az életben való előrehaladás nehézségeit illetve konkrétan a magamon cipelt súlyt, ami megnehezíti a mozgást.
2023. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es a hozzászólásod.
2023. jan. 20. 13:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 3-as. :)
2023. jan. 20. 13:30
 6/9 anonim válasza:
63%
Jelentheti azt is, hogy valakire vagy valamire vágyik.
2023. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os.
2023. jan. 20. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erős elfojtott érzelmek miatt. Lehet vágy, félelem, harag stb., általában több érzelem keveréke. Vagy olyan dolog, ami hosszú ideje foglalkoztat, rá vagy pörögve, akár tudatosul benned, akár nem. A visszatérő álom valami lezáratlan dolog. Üzenetsorozat, amit magadnak küldesz, hogy figyelj fel végre. Valamit el kell engedni, le kell zárni, tudatosítani kell vagy tovább kell belőle lépni. Szerintem az ilyen álom már biztosan nem véletlen. A visszatérő álmaimnak mindig valamilyen lelki (néha testi is), érzelmi megrekedés az alapja.
2023. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as a részletes választ.
2023. jan. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!