Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha sokszor álmodtam már...

Ha sokszor álmodtam már halálközeli helyzetekről és egyikben sem féltem akkor ez a való életben is így lenne?

Figyelt kérdés
Max egy kis izgalmat szoktam érezni, de azt se azért mert annyira félnék, hanem hogy vajon mi lesz velem a halál után.

febr. 2. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A kettő nem egy, pl. én álmomba mindenkit leverek, az életbe meg már kaptam ki erősebbtől, ezekre nem lehet adni, ez a valódi élet, nem álom. A halál után gondolom be kell számolni majd erről arról odaát, de ez csak feltételezés, nem akarok teologizálni.
febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 szerintem is be kell számolni egyrészt, mert a kereszténysegben hiszek, másrészt érdekelne hogy menny vagy pokol, illetve kikkel találkozok.
febr. 2. 08:24
 3/8 Grimfox ***** válasza:
Az álomban a halál sosem valódi halálra utal, mindig valaminek a végét jelzi. Hogy nem félsz, az csak annyit jelent, hogy kész vagy a változásra. A valódi halál teljesen más. Ott belobbannak az életösztönök, a tested az akaratod ellenére is küzd az életbenmaradásért. Ez félelemmel jár, még ha te tudatosan nem is bánod, ha véget érne az életed. Természetesen helyzetfüggő, hogy miként kezdesz el haldokolni.
febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha az alombeli halal a valóságban változást jelent akkor mivel álmodni jelent halált q valóságban?
febr. 2. 10:24
 5/8 Grimfox ***** válasza:
Az álmok nem igazán a jövőt mutatják meg előre. A jelent, és a múltat jelképezik. Maximum a jelen helyzet alapján következtethetsz a jövőre, de ez nem jóslat, csak következtetés. A halált előre nem igazán szokták megálmodni. Persze olvastam már profetikus álmokról, de ott nem álomképeket láttak, hanem a konkrét eseményt, és nagyon ritkán a sajátjukat, inkább másokét. Nem tudom, az olvasottaknak mennyi hitelt lehet adni. Ha elmennénk egy hospice otthonba, és beszélgetnénk a haldoklókkal az álmaikról, lehet, hogy találnánk valamit, de általában a valós halál nem szerepel az álmokban. Amikor egy nemrég elhalálozott személyről, vagy a haláláról álmodsz, az is inkább a te életedben bekövetkezett változásról, hiányról szól, nem szó szerint az illető haláláról.
febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha öröm-Létként fogod fel, akkor nem félelmetes a túlvilág.

Sőt, egy adott ponton haláltudat sincs, csak Élet!

febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
A halálfélelem a születésünkkel egyidőben belénk plántált, atavisztikus ösztön.
febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy akik atjottek az IDEGEN világegyetembol azok is mind Zsidó jóistenek és ezért álltak a közel a zsidókhoz. A magyarokat gyűlölték. A Gonoszok és magyarok a dimenziokba zárták , mert olyanok mint az ikrek. De már befejezte a Jó Isten a pályafutását,mert elfogyott. Többé nincs teremtés stb.. Eddig is csalt a Zsidó és gonosz, mert 100x csinált ugyan azzal a jó istennel teremtést. A kapzsiság óriási árát követelt. A magyarokat már ZSidó isten küldte át. Informatikus csinált magából Istent. Az volt a 2. Teremtés csak gonosz volt. Kudarcot vallott a felember felmajom. Ellenem meg fellázadt az 5. típus, pedig én nem is teremtettem. Nem vagyok őrült. Engem ilyennel nem lehet megvesztegetni. Hírnév semmit nem ér. Alapjába véve szigorúan tiltják. Különben senki nem fél tőlem.
febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!