Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás lenne?

Tudatos álmodás lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiskorom óta, mikor rémálmom van fel akarok ébredni belőle. Az esetek nagy részében nem realizálom, hogy álmodom, csak mikor jön a “rossz” rész megpróbálom kinyitni a szemem, hogy ne kelljen átélnem. Párszor olyan is volt már, hogy tudatosult bennem hogy csak álmodom, de semmit nem tudtam befolyásolni, minden ment ugyan úgy tovább. Ez tudatos álmodás lenne? Engem nagyon megijeszt ez a dolog, hogyan lehetne megakadályozni? Olyan is volt, hogy fel akartam kelni, és azt is álmodtam, hogy felkelek. Nagyon para volt.

máj. 17. 10:24
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Megfelelő étkezéssel, könnyű vacsorával megakadályozható.

Tápanyagellátás, vitaminok, ami kell.

Egyéb szerek, gyógyszerek elhagyása, ha lehet.

Ezoterikus fantazmagóriákkal nem foglalkozni, totál értelmetlen és haszontalan.

"Tudatos álmodás" fogalmának elfelejtése, mert hülyeségekkel minek foglalkozni.

"Engem nagyon megijeszt ez a dolog, hogyan lehetne megakadályozni?"

Erre mondják, hogy 100 év múlva nem lesznek már ilyen gondjaid.

De én azt sem értem, természetes dolgok miatt mit kell ijedezni?

Velem is előfordult, az ember elintézi annyival, hogy rosszat kajáltam vagy valami nyavalyán estem át éppen, és? Majd elmúlik, az agy, a szervezet végzi a dolgát.

Nem sokáig tart ez, be van tervezve a korlátozott élettartam.

máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Ha semmit nem tudsz befolyásolni akkor az nem tudatos álom
máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kedves Vezető válasza:

Viszont így könnyebben elsajátíthatod a tudatos álmodást, hogy már párszor rájöttél hogy álmodsz. Úgy fest nem döntés kérdése hogy foglalkozz e az álmaiddal.

Egyébként ez már nem a kezdő szint, de ha rájössz hogy álmodsz, és fel akarsz ébredni, csak nézz egy pontot mereven. Ez lehet egy asztal sarka, vagy az ujjad hegye is, bármi.

Leáll a R.E.M fázis, és felébredsz.

máj. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felébredés helyett meg kéne kerdezned a remalmot hogy mi jelent, hogy tudnal segiteni neki
máj. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!