Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van az, hogy néha...

Mitől van az, hogy néha megálmodjuk azt ami fog velünk történni? HOGYAN LEHET EZ? Veletek történt már ilyen, hogy álmodtatok valamit és beteljesült? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy kosármeccset álmodtam meg, de csak akkor jöttem rá hogy megálmodtam amikor már láttam pörögni az eseményeket, kb. egy 10 másodperccel előre láttam hogy fognak alakulni a dolgok, nagyon furi volt:) hogy mitől lehet ez nem tudom.
2011. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NEm az agyad mondja meg hogy mi fog történni.. Az agyad kitalálja és igyekszik minél inkább azt elérni..
2011. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

volt olyan, hogy azt álmodtam meg, hogy veszekszek a tanárommal és a tanáromon piros felső van...

És megtörtént!! És piros felső volt rajta ugyanúgy...akkor az agyam a tanáromnak is megmondta, hogy ma piros felsőt vegyen fel??

2011. márc. 9. 10:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor volt rajta először piros felső? Mert ha nem akkor találhattál vmi logikát az öltözködésében és amiatt.
2011. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem találtam semmilyen logikát az öltözködésében...nem logikusan öltözködik!!
2011. márc. 9. 12:05
 6/12 anonim ***** válasza:
mindenki valamilyen logika szerint csinál mindent.. Akármilyen bonyolult logika az agyad azt megjegyzi, lehet hogy te nem de az agyad igen.
2011. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

érdekes, egy párévvel ezelött azt álmodtam h egy kisfiu ül a konvektor elött és sír a combján meg egy kutya harapás.... párnapal utána mentünk SzentKutra és az ikertesómat (fiu) megharapta egy németjuhász kutya.... bevittük a korházba meg minden aztán este az ő lábát kötözgették anyám és a mamám... a konvektor elött...

szal nem tudom de ez biztos nem logika...


volt olyan is h a dolggozat kérdést álmodtam meg... és lám tényleg az volt... :)

2011. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem se logika.

Tegnap volt a szülinapom és kaptam egy telefont. És nézegettem a képeket benne, anyu meg leült az ágyamra és beszélgettünk.

És akkor abban a pillanatban éreztem, hogy igen, emlékszem!! EZt megálmodtam, hogy így fog történni!!

2011. márc. 11. 07:21
 9/12 anonim válasza:
Déja-vu? Nem hallottál róla?
2011. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Apámnak volt olyan, hogy megálmodta a kirándulás helyszínét, hogy fog kinézni, pedig éltében nem járt ott. Na ez nem deja-vu.

Nekem max. csak az van, semmi extra, és rossz érzés társul hozzá, úgy érzem valami rossz fog történni.

2011. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!