Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Help! Szörnyű volt és nemtudom...

Help! Szörnyű volt és nemtudom mit jelentett! Szerintetek? (lent) 12/L

Figyelt kérdés
Az álmomban a sajnát házunkban voltam. Fiú voltam meglepő módon. Nagyon sírtam mert meghalt az a lány akit szeretek. Egyszer csak egy idegen fiú is feljött és nemtudom miért de nagyon féltem tőle. Ezt nemmutattam ki neki de valószínű megérezte. Elkeztünk verekedni. Azután mikor véltlenül elfordultam és visszanéztem megint ő állt ott. Először nemismertem fel de utánna bemutatkozott. Megrémüldtem és leszaladtam a sötétben a lépcsökön a földszintre. Ott már lány voltam. Sikítottam de csak egy halk valami jött ki a torkomon.Berohantam a szüleim hálószobájába de nem volt ott senki. Ott hallottam hogy kulcsak nyílik az ajtó és felkeltem. Nemtudom hogy követett e vagy ő volt e az mert felébredtem. Tiszta víz volt a pizsamám az ágyam meg úgy nézett ki mint egy katonai harctér. Segítsetek! Tisztára megrémültem!
2011. márc. 10. 08:21
 1/8 anonim válasza:
nem semmi!
2011. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyérted? "nem semmi"?
2011. márc. 10. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:

ez egy úgynevezett "rémálom" volt. Előfordul az ilyen. Valamelyik intenzívebb valamelyik nem annyira.


Az is gyakori, hogy álmodban sikítani próbálsz, de nem tudsz. Ez valószínűleg az alvásparalízissel van összefüggésben. Ha álmodban sikítanál, akkor a valóságban is sikítanál, de az agyad beleszól, hogy azér mégse sikíts már, mert alszol, és valószínűleg csak álmodsz. Az alvásparalízis viszont mindig máshogy működik, a te esetedben a testedet nem, csak a hangodat kapcsolta ki. Ez is normális, sokan rugdalóznak meg csapkodnak álmodás közben. A legrémisztőbb változata valószínűleg az, hogy hiába kelsz fel félig, és nyitod ki a szemed, és kezded érzékelni a valóságot, még mindig nem tudsz se beszélni, se mozogni, és még mindig képzelődsz is.

2011. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ez akkor csak egy "egyszerű" rémálom volt? Semi több?
2011. márc. 10. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:

az ilyen stílusú kérdéseket javaslom valamelyik olyan oldalon tedd fel ahol fordul meg egy-két pszichológus. ők többet tudnak neked segíteni mint mi sima emberek/ezo érdeklődők/kezdő wiccák stb...

sok ember hiszi azt h az álmoknak természet feletti jelentésük van. nos ez néha tényleg így van de én inkább hajlok arra a nézetre, hogy a tudatalattihoz még 10 000x több köze van.

2011. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem vizelési problémáid vannak és a húgyhólyagod szétfeszülni akart és ez azt válthatta ki belőled hogy csatatérbe és a végén be is sikerült hugyoznod ez nem vicc :S
2011. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: milyen humoros -.-"

Szerintem erre való a tudatos álmodás. Ha álmodban tudatra ébredsz, akkor megkérdezheted a fiút, hogy mit akar, ki ő stb. Ha pedig továbbra is ellenséges tedd el láb alól :D Én se értek nagyon a tudatos álmodáshoz, de itt olvashatsz róla: www.tudatos-alom.hu

2011. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :) Sokat segítettetek! :)
2011. márc. 11. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!