Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentett a szörnyű álmom?

Mit jelentett a szörnyű álmom?

Figyelt kérdés

Talán nincs is semmi jelentősége, de annyira nagy hatással volt rám, hogy le kell írnom, hogy megszabaduljak végre tőle.


Egy kb. 4-5 emeletes fehér épület tetején álltam (amolyan sima teteje volt, mint a bérházaknak) ami tulajdonképpen az iskolám volt, láttam alattunk elterülni a focipályát. A falhoz egy létrát támasztottak, ezen keresztül lehetett feljutni a tetőre. Egyébként, a tetőn is emeltek egy falat egy ajtóval, így választották ketté a területet.

Éppen egy versíró pályázatot tartottak, a diákoknak egyenként fel kellett jönniük (ott tolongtak mögöttük a létrán) és elszavalni a versüket. Én egy barátnőmmel szintén a tetőn álltam és véleményeztem az elhangzott költeményeket. Egy fiú elmondta a magáét, aztán átment a falon túl lévő területre, ugyanis oda kellett gyűlnie mindenkinek, aki túlesett ezen.

A következő versenyző egy fiatal, kb. 16 év körüli szőke lény volt. Miközben szavalt, odaszóltam a barátnőmnek:

- Ebben a versben túl sok az ismétlés, sokkal inkább dalszövegnek nevezném.

A lánynak valaki más mondott egy kellemetlen kritikát, erre a lány félig sértődötten kezdett el rohanni a fal felé. Háttal ment, és én már akkor láttam, hogy nem veszi észre, hogy túllép a ház szálán. Felsikoltottam, de elkéstem: már láttam, ahogy a lány lezuhan, majd egy nagyon hangos csattanást hallottam. A csontjai törtek össze.

- Most már biztos, hogy meghalt - szóltam oda a barátnőmnek, majd lenéztem: a lány elég messze feküdt az épülettől, a focipálya szélén. Háttal nekem, összegörnyedve feküdt, a vér épp elkezdett csordogálni a testéből, hatalmas vértócsába gyűlve.


Itt riadtam fel. Hozzáfűzném, hogy kb. 1,5 hónapja sajnos elég közelről láttam egy felakasztott embert lógni egy utcai villanyoszlopról, ami lesokkolt, ugyanis életem 18 éve alatt eddig sosem láttam halottat - na meg egyébként sem szép látvány.

Ugyanazt a szörnyű megdöbbenést éreztem álmomban, amit az akasztott holttest észrevételekor;lehet, hogy még nem sikerült feldolgoznom?


2010. máj. 8. 15:57
 1/9 anonim válasza:
Nyugi, meg kell nyugodni. A halott nem csinál semmit. Még temetésen sohase voltál?
2010. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet ja. Ha valami nagyon lesokkol, azt az ember évekig nem felejti el. Még ha azt hiszi hogy már feldolgozta, akkor is álmaiban többször előjöhet, 2-3 évig kb.
2010. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sosem voltam,mert még senkim nem halt meg.

Igazából nem tartok a halottaktól, a haláltól sem félek, csak ahogy felnéztem és ott himbálózott az a holttest... arra gondoltam: Hogy teheti ezt valaki?

2010. máj. 8. 16:26
 4/9 anonim válasza:
0%
Minden egybe vág! Én jósnő vagyok és az alapján amit leírtál, rádszállt az akasztottak átka. Még soha senki nem tudta feloldani, sajnos előbb-utóbb meghalsz.
2010. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akasztottak átka... aha... inkább, mint a hülyéké...

Tudod, van amiből nem szokás viccet csinálni. Remélem,mire eléred a 14 éves, ezt megtanulod.

2010. máj. 8. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
17:25 Ugye ez egy rossz tréfa, amit írtál?! Mert ekkora hülyeséget amúgy rég hallottam.
2010. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges-e, hogy valami olyan feladat előtt állsz, amitől tartasz?
2010. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző kérdésemhez csatolom: a halál az álomban mindössze VÁLTOZÁST jelent. Semmi többet.
2010. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
általában az álmok az életünk eseményeinek úgymond feldolgozása... szóval szerintem ennyi az egész. bár lehet hogy valami fontosabb is van e mögött :)
2010. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!