Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa dolgot álmodtam....

Nagyon furcsa dolgot álmodtam. Mit jelenthet? Én sajnos nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

Egy olyan rokonunknál voltunk családi-baráti összejövetelen, akikkel évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, ráadásul a családfő, aki 4 éve meghalt is ott volt, de egészen furcsán, mintha évekkel fiatalabb lett volna, mint amikor utoljára láttam a halála előtt.

Volt ott egy fiatal srác, nem tudom, hogy ki, de biztos nem arokonunk, 4 évvel volt nálam fiatalabb, azaz 14 volt. Egész este az összejövetel alatt együtt voltunk, sétáltunk, beszélgettünk, hülyéskedtünk. A végén kezdtem érezni, hogy nagyon szeretem, szinte megőrülök érte, rajta is látszott, de soha nem engedtek ki minket a házból. A végén kiszöktünk, elmentünk a kert végébe, és ott csókolóztunk, és őszintén azt éreztem, hogy nagyon kívánom, vele akarok lenni, és ezt kölcsönösnek éreztem. Ő levette a fölsőmet, Én is le szerettem volna az övét, de megfogta a kezem, és azt mondta, hogy "Nem lehet, én is nagyon, de nagyon szeretném, de tudod, hogy nem lehet". Én azt válaszoltam, hogy "Tudom, de én akarom!". Ekkor jöttek felént gyerekek, felnőttek, és el kellett bújnunk.

És abban a pillanatban fölébredtem.

3 éve párkapcsolatban élek, ami mostanában nem túl stabil, veszekszünk sokat, lehet, hogy külön utakon folytatjuk. Viszont van egy srác, akivel nagyon kerülgetjük egymást, és 4 nappal fiatalabb nálam. Jelenthet ez valamit vele kapcsolatban?

Köszönöm!


2011. jún. 18. 10:57
 1/7 anonim válasza:

ez a sok 4-es...

nem lehethogy a 4 nappal fiatalabb srác iránt ugyanazt érzed mint akivel álmodtál? és ugyanugy vágysz rá, és szeretnél vele együtt lenni? csak nem mered beismerni vagy valami

2011. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez kezd megfogalmazódni a fejemben...
2011. jún. 18. 11:47
 3/7 anonim válasza:

első vagyok még mindig..

nem lehetne hogy beszélsz vele? elhívod valamerre sétálni, vagy szervezel valami programot magadnak, aztmondod neki hogy megvetted már a jegyet, vagy lefoglaltál egy helyet, és elhívod, hogy kísérjen el?

vagy lehet hogy a mostani párkapcsolatoddal kapcsolatban álmodtad, hogy attol, hogy sokat veszekedtek, még szereted, és próbálnád a kapcsolatotokat helyrehozni valahogy.. erre gondoltam még a csókkal, meg a szexel kapcsolatban

2011. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy megyünk fesztiválra a nyáron, ahová a barátom nem jön, bár lehet, hogy kettesben jobb lenne elmenni valahová. Talán majd ott :)

Csak nem szeretném, hogy az legyen, hogy két vasat tartok a tűzben. Nem vagyok ennyire pofátlan.

Érdekes elgondolás, hogy a mostani páromról szólna. Mondjuk az álomban nem éreztem semmi bűntudatot, hogy tulajdonképpen megcsalom és nem is gondoltam rá, tehát elképzelhető, hogy ő nem is volt nekem akkor.

Köszönöm az ötletet:)

2011. jún. 18. 12:02
 5/7 anonim válasza:

ja amugy 15/L:D

nincsmit:)

2011. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit jelent az álom, hogy mással is szeretnél kapcsolatot kialakítani, de nem lehet, mert még van egy másik kapcsolatod
2011. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ritaa1 válasza:
és ha azért álmodtál ilyet, mert a pároddal nem vagytok vmi jól ugye, és szeretnél olyan kapcsolatban lenni, mint az álmodban, szenvedélyes, szerelmes, ami lehet eltűnőben van a barátoddal. Ha szeretitek egymást, beszéljétek meg a helyzeteteket, és lehet akkor az álom is érthetővé válik miután egyetértetek a pároddal:)
2011. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!